Jak zamienić pomysł na biznes - konferencja o dotacjach na e-usługi

12-08-2010, 19:01

30 lipca br. została otwarta kolejna runda konkursu na dofinansowanie projektów w ramach działania 8.1. W związku ze zmianami firma 3Soft wspólnie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach (RIG) organizuje bezpłatną konferencję informacyjno-warsztatową pt. „Jak zamienić pomysł na biznes? Dotacje na e-usługi”.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję bezpłatnie pozyskać wiedzę nt. możliwości dofinansowania innowacyjnych pomysłów, zmian w kryteriach oceny wniosków w ramach działania 8.1. PO IG, planowania projektów informatycznych oraz etapów realizacji projektu na e-usługę. Prelegenci konferencji to specjaliści od doradztwa i funduszy europejskich oraz specjaliści i praktycy w realizacjach projektów informatycznych.

>> Czytaj też: Które metody dofinansowania są najlepsze?

Sonda
Czy twoja firma stara się o dofinansowanie?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

- Pozyskanie dotacji na e-usługę nie zależy tylko od poprawnie wypełnionego wniosku. Planując działania, trzeba uwzględnić niecodzienną specyfikę projektu, jaką jest e-usługa, tak aby pomysł stał się realny i opłacalny biznesowo – mówi Michał Koziara, współwłaściciel firmy 3Soft. - Obecnie, dzięki Unii Europejskiej, wiele innowacyjnych koncepcji ma szansę zostać urzeczywistniona. Organizowana konferencja ma pokazać uczestnikom, że zamiana pomysłu na biznes jest możliwa i to już teraz. Tegoroczny nabór wniosków potrwa do końca września – to wystarczając ilość czasu, by postarać się o dotacje - dodaje.

Podczas całego wydarzenia osoby zainteresowane będą mogły zasięgnąć rady i porozmawiać z ekspertami z firmy 3Soft oraz Regionalnej Izby Gospodarczej. Wśród uczestników konferencji zostanie rozlosowana nagroda w postaci 3-godzinnych konsultacji związanych z planowaniem i realizacją projektu informatycznego, udzielanych przez firmę 3Soft.

Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia (czwartek) w siedzibie RIG w Katowicach (ul. Opolska 15). Konferencja dedykowana jest dla osób poszukujących możliwości dofinansowania swojego pomysłu oraz śląskich przedsiębiorców.

>> Czytaj też: Jutro rusza nabór na dofinansowanie e-biznesu

Na konferencję obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie RIG (www.rig.katowice.pl), należy pobrać, wypełnić i wysłać na adres organizatora (info@rig.katowice.pl). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy