Jak założyć sklep internetowy?

12-05-2015, 13:25

Planujesz założyć sklep internetowy? Zapisz się na szkolenie "Sklep internetowy w 10 krokach", dowiedz się, jak sprawnie wprowadzić go na rynek, rozwinąć i uniknąć m.in. pułapek prawnych. Szkolenie odbędzie się w Warszawie już 14 maja! Dołącz do ponad 300 przeszkolonych osób. Specjalnie dla czytelników DI - książka trenerki GRATIS!

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak krok po kroku otworzyć sklep internetowy, jakie działania należy podjąć na początku, aby zwrot z inwestycji pojawił się już w pierwszym miesiącu jego działania.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą wiedzieć m.in.:

 • jakich 5 pytań warto sobie zadać PRZED podjęciem pierwszych działań;
 • dlaczego i jak powinno się wyznaczyć cel dla istnienia sklepu internetowego;
 • według jakich kryteriów można wybrać nazwę dla e-sklepu;
 • od czego zacząć rozważania na temat wyboru oprogramowania i grafiki;
 • jakie umowy i formalności warto dopełnić w trakcie tworzenia e-sklepu;
 • na co zwrócić uwagę podczas wybierania operatora szybkich płatności online, firmy kurierskiej, porównywarek cen;
 • czym jest GIODO, czy każdy sklep musi zgłosić bazę danych;
 • jakie strony informacyjne warto zamieścić w e-sklepie;
 • co musi zawierać regulamin, a czego nie powinien;
 • jak tworzyć sprzedające opisy;
 • jakie element wykorzystać do budowania zaufania w sklepie;
 • co to jest usability i jaki ma wpływ na proces zakupowy;
 • jakie 3 formy reklamy pozwolą na pozyskanie klientów już w pierwszym miesiącu działania sklepu.

Zapisy i szczegóły dostępne na stronie: 10krokow.pl


Opinie uczestników:

 

Zapisy i szczegóły dostępne na stronie: 10krokow.pl

 

 

Zapisy i szczegóły dostępne na stronie: 10krokow.pl

Pani Katarzyna to przede wszystkim bardzo kompetentna osoba, chętnie przekazująca wiedzę z własnego doświadczenia. Dobrze przygotowana merytorycznie do prowadzonych zajęć, które fantastycznie uzupełniała przygotowanymi przez siebie materiałami. Pomysły na ćwiczenia, zachęcanie do brania udziału w dyskusjach wprowadziły przyjazną atmosferę podczas 2 dni spędzonych w gronie obcych osób. Dodatkowy atut – promienny uśmiech i pozytywna energia, a przy tym obraz kobiety, która uwielbia to, co robi!
~ Eliza Czapiewska, specjalista ds. sprzedaży internetowej Megapunkt Sp. z o.o.

Udział w szkoleniu dostarczył mi wielu informacji dotyczących zakładania sklepu internetowego oraz późniejszego jego prowadzenia. Otrzymałam rzeczowe i konkretne podpowiedzi związane ze sprzedażą, regulaminem itp. Samo szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny, ciekawy i zachęcający do współpracy z trenerem. Pani Kasia to sympatyczna, kompetentna i wzbudzająca zaufanie osoba. Na zadawane pytania odpowiadała pewnie, rzeczowo i konkretnie. Jestem bardzo zadowolona z udziału. Dziękuję bardzo!
~ Monika Starzyńska, właściciel firmy Świat Dekoracji Weselnych “MONAF”

Szkolenie prowadzone było w sposób ciekawy, z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych elementów związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego. Oprócz przekazania konkretnych zagadnień oraz związanych z doświadczeniem sugestii, prowadząca dużo czasu poświęciła na rozmowę z przeanalizowaniem wszystkich pytań i wątpliwości, co wzbogaciło i tak dużą dawkę informacji.
~ Łukasz Augustyniak, specjalista ds. marketingu Ewimar Sp. z o.o.

Szkolenie miało bardzo pozytywny przekaz, zachęcające do ciągłej dyskusji, dało możliwość poznania wielu ciekawostek związanych z tematem. Wszystkie aspekty działania handlu internetowego były od samego początku przekazywane w sposób jasny i przejrzysty. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie.
~ Sebastian Adamiec, specjalista ds. obsługi klienta “EMKA” Michał Wyrzykowski-Kuć

Szkolenie ukazało mi całą tematykę związaną z uruchomieniem i prowadzeniem sklepu internetowego oraz z aspektami prawnymi związanymi, które tego dotyczą. Poruszane zagadnienia i wyczerpujące odpowiedzi ułatwią mi założenie i prowadzenie sklepu online.
~ Joanna Szabłowska, kierownik działu handlowego MHSI sp. z o.o.

Szkolenie dostarczyło mi bardzo dużo wiedzy odnośnie sposobu promowania sklepu internetowego, jego zakładania oraz zajmowania się klientem. Rozwiało moje wątpliwości w przypadku aspektów prawnych i rozszerzyło wiedzę na ten temat. Informacje na szkoleniu przekazywane były w sposób poukładany oraz prosty, nie miałam problemów z ich przyswojeniem. Bardzo dokładnie omówione były sposoby promowania w internecie, co na pewno bardzo przyda mi się w pracy.
~ Dorota M., sprzedawca w sklepie medycznym MAD-MED.

 

Dostępne terminy:

Warszawa: 14 maja 2015 w godz. 9:00-17:00

Cena: 690 zł brutto 

Książka trenerki GRATIS!


Zapisy i szczegóły dostępne na stronie
: 10krokow.pl

Podczas składania zamówienia koniecznie podaj kod:  DI

 

Informacje o trenerze:

Katarzyna Ryfka-Cygan

Autorka książki „Kobieta wkracza w e-commerce. Otwórz z sukcesem sklep internetowy”.

W branży e-commerce działa od 2004 roku. Współzałożycielka 3 rodzinnych sklepów internetowych. W ostatnim roku jej firma zrealizowała ponad 30 wdrożeń e-sklepów dla klientów działających w różnych branżach.

W ciągu 10 lat przeszła przez wszystkie działy związane z prowadzeniem sklepu internetowego, począwszy od przygotowywania sklepu i wprowadzania produktów, aż po wysyłkę paczek i obsługę posprzedażową. Zrealizowała ponad 15 tys. zamówień, radząc sobie także z trudnymi klientami.

Swoją przygodę ze sklepami online rozpoczęła, mając 16 lat, jeszcze podczas nauki w liceum. Jak sama o sobie mówi „zafascynowanie internetem towarzyszyło jej, odkąd pamięta”.

Aktualnie trener e-commerce, właścicielka firmy tworzącej sklepy internetowe, doradza osobom, które chciałyby wejść ze swoimi produktami lub usługami na rynek internetowy, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Szkoli się u najlepszych trenerów na świecie, w tym takich jak: T. Harv Eker, Blair Singer, Alex Mandossian, Mac Attram, Marcus de Maria czy Robert Riopel. Motywuje do otwierania sklepów internetowych, inspiruje oraz zaraża optymizmem.

Zapisy dostępne na stronie: 10krokow.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930