Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Coraz chętniej stosujemy suplementy diety, zapominając o tym, że nie są one lekami, nie można więc przypisywać im działania zdrowotnego. Niemniej wybranie dobrego suplementu diety wzbogaca codzienny jadłospis o niezbędne mikro- i makroelementy. Czym powinien charakteryzować się suplement diety, któremu można zaufać?

Trend bycia fit w zabieganym świecie, czyli jak prowadzić zdrowy tryb życia


Chcąc podążać za światowymi trendami, należy doskonale łączyć kwitnącą karierę zawodową i udane życie rodzinne z aktywnością sportową i zdrową dietą. Doba ma tylko 24 godziny i może zdarzyć się tak, że nie wszystkie zadania, z jakimi mierzysz się każdego dnia, zostaną odhaczone na liście „to do” jako wykonane. Jeśli dbasz o swoją pracę i rodzinę, poświęcając im najwięcej czasu, nie zawsze uda Ci się znaleźć dłuższą chwilę na przygotowanie domowego posiłku. Pamiętaj, że codzienna dieta powinna być zróżnicowana i podzielona na pięć niezbyt dużych dań. Osobom, którym trudno sprostać codziennym wymogom dobrze zbilansowanego menu, przydadzą się suplementy diety. Co to takiego? Nie wolno mylić ich z lekami – suplement diety to po prostu środek spożywczy, którego głównym zadaniem jest uzupełnienie tego, co trafia na Twój talerz.


Jak wybrać dobry suplement diety?


Odpowiedź na tak zadane pytanie jest banalnie prosta – sprawdź, jak produkowany jest suplement diety, który akurat Cię zainteresował. Dla przykładu globalna marka Amway ma w swojej ofercie suplement diety, z którym trudno zrównać się jakiemukolwiek innemu produktowi tego typu. Nutrilite to pierwszy w historii dostępny w sprzedaży ogólnej multimineralny i multiwitaminowy suplement diety, który może pochwalić się ponad 80-letnią historią. Recepturę Nutrilite w 1934 roku opracował Carl Rehnborg po tym, jak doszedł do wniosku, że właściwe menu bogate we wszystkie niezbędne składniki odżywcze ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i samopoczucie. Kto z nas nie chciałby budzić się pełen sił i chęci do działania, z myślą, że tak doskonały nastrój nie minie w ciągu dnia? Właśnie dlatego warto suplementować swój jadłospis, tym bardziej, że Nutrilite produkowane jest według najwyższych standardów jakości.


Linia suplementów diety Nutrilite


Linia Nutrilite niezwykle rozwinęła się od momentu wejścia na rynek – dzisiaj można kupić ponad 200 suplementów diety w około 50 krajach na całym świecie. Nie dość, że produkt jest łatwo dostępny, a co za tym idzie jego jakość i skuteczność działania potwierdzić mogą tysiące osób, to jeszcze chętnie korzystają z niego sportowcy. Nutrilite exclusively from Amway jest oficjalnym suplementem diety drużyny piłkarskiej AC Milan, a bardzo udana współpraca włoskiego klubu z globalną marką Amway trwa nieprzerwanie od 2008 roku. Skoro z produktów Nutrilite chętnie korzystają ludzie na całym świecie, także osoby zajmujące się sportem zawodowo, suplement ten musi być rzeczywiście wartościowym produktem, wpływającym na doskonałe samopoczucie. Jego jakość potwierdzają też nieustanne badania nad rozwojem linii Nutrilite i proces certyfikacji zbiorów na własnych farmach, z których się go tworzy.

suplementy


Ekologiczne uprawy i certyfikacja zbiorów – tak powstaje suplement godny zaufania


Rośliny, z których produkowane są suplementy Nutrilite, rosną na certyfikowanych farmach ekologicznych Amway w USA, Meksyku i Brazylii. Razem zajmują one łączny obszar około 2500 ha. Uprawy prowadzone są naturalnymi metodami, bez użycia nawozów sztucznych i syntetycznych pestycydów. Zamiast sztucznych preparatów, ze szkodnikami walczą m.in. jastrzębie, sowy, biedronki i sieciarki. Co ważne, wszystkie warzywa i owoce w ciągu kilku godzin po zebraniu tracą nawet 1/5 swoich wartości odżywczych, dlatego proces przetwarzania roślin z farm Nutrilite trwa nie więcej niż 30 minut liczonych od momentu zebrania. Na tym jednak nie koniec dbania o jakość produktów – każda partia tabletek poddawana jest około 300 badaniom jakości w całym cyklu produkcyjnym po czym jest niezwłocznie pakowana i transportowana do punktów sprzedaży na całym świecie.


Suplement diety, jeśli tylko wybierzesz go z rozwagą, stanie się nieocenionym pomocnikiem w komponowaniu codziennego, zdrowego menu. Wybierz sprawdzony suplement wysokiej jakości, a będziesz mieć pewność, że w Twojej diecie znajdują się wszystkie niezbędne witaminy i minerały.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Huaweifot. DALL-Efot. vecstockfot. Freepikfot. Mike Bird