Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jak w 30 minut zostać menedżerem w najszybciej rozwijającej się firmie internetowej?

komunikat prasowy 15-11-2011, 09:36

Groupon Polska zaprasza studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych i marketingowych na Groupon Day zorganizowany wspólnie z działającym przy SGH Studenckim Naukowym Kołem Marketingu.

18 listopada w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej szefowie i pracownicy Groupon Polska – podczas wykładów, szkoleń oraz dyskusji – opowiedzą, jak genialny pomysł może przekształcić się w realny biznes.

Program Groupon Day – Szkoła Główna Handlowa, Al. Niepodległości 162

11:40 – Sala A9 SGH – Jak przeprowadzić udane negocjacje? Warsztat kreowania własnego stylu negocjacyjnego.

13:30 – Sala 112G SGH – 1:0 dla Ciebie! Jak pokonać innych kandydatów w rywalizacji o najlepsze stanowisko.

15:20 – Sala 112G SGH – Poznaj model biznesowy Gruopona od środka na przykładzie najciekawszych projektów. Case Study: Przelot GROUPowy.

17:00 – Aula VI SGH – Dyskusja panelowa z szefami polskiego oddziału Groupona połączona z losowaniem i wręczeniem nagród uczestnikom spotkania.

Zapisy na szkolenia odbywają się pod adresem: groupon.home.pl/jobs/groupon-day.php

 

Formuła Groupon Day jest inspirowana prawdziwą historią. W marcu 2010 roku na berlińskim lotnisku doszło do spotkania trzech młodych absolwentów SGH, pracujących nad własnym startupem CrocoDeal, menedżera z doświadczeniem w serwisie eBay oraz szefów europejskiego inkubatora Rocket Internet, zarządzających jednocześnie siecią CityDeal. W ciągu zaledwie 30 minut oceniono potencjał biznesowy projektu i całego zespołu, ustalono warunki współpracy oraz przekształcono projekt CrocoDeal w polski oddział CityDeal. Kilka tygodni później CityDeal został wykupiony przez Groupona.

Sam Groupon zadebiutował na rynku zakupów grupowych w listopadzie 2008 roku. Dziś jest obecny w 48 krajach na 5 kontynentach, zaś na okładce wydania z sierpnia 2010 roku amerykański Forbes określił go najszybciej rozwijającą się firmą internetową wszech czasów.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik