Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Zablokowane drzwi auta to częsty problem kierowców. Brak możliwości dostania się do własnego samochodu oznacza zazwyczaj konieczność zmiany planów na dany dzień, a nie każdy może sobie na to pozwolić. Co zatem zrobić, gdy spieszymy się ze względu na napięty harmonogram lub ważne spotkanie, a naszego auta nie da się w żaden sposób otworzyć? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Dlaczego drzwi samochodu się nie otwierają?

Jak otworzyć zablokowane drzwi w samochodzie

Drzwi samochodu mogą się nie otwierać z kilku przyczyn, co wynikać może ze zużycia elementów lub po prostu ich awarii. Przede wszystkim może dojść do zablokowania blokady w drzwiach, uszkodzenia zatrzasku drzwi lub przewodu klamki bądź pręta łączącego uchwyt z mechanizmem zatrzaskiwania, a także ze względu na poluzowanie śruby zatrzasku.

Częstym przypadkiem, w którym również nie możemy dostać się do własnego samochodu, jest zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz pojazdu. Wszystkie te sytuacje sprawiają, że nie mamy możliwości skorzystania z naszego auta. Przyczyniają się także do nerwowego poszukiwania rozwiązania.

Nie ma jednak co szarpać się z drzwiami lub próbować samodzielnie je otwierać, ponieważ może to przynieść więcej szkody niż pożytku, pochłonąć wiele czasu, a także spowodować wiele strat np. w postaci zarysowanej karoserii. Istnieje bowiem skuteczny i bezpieczny sposób na to, aby otworzyć zablokowane drzwi pojazdu. Jest nim awaryjne otwieranie samochodu.

Bezpieczny sposób na otworzenie zablokowanych drzwi w aucie

Awaryjne otwieranie samochodu jest usługą, z której warto skorzystać, gdy z różnych powodów nie możemy dostać się do własnego auta. Nie jest to jednak zadanie dla każdego ślusarza, ponieważ jego realizacja wymaga dużej wiedzy zawodowej, precyzji, wprawy, a także specjalistycznych narzędzi. Z tego powodu warto kierować się do firm specjalizujących się w tego rodzaju zleceniach. Gdzie znaleźć pomoc w zakresie otwierania zablokowanych drzwi pojazdu?

Gdzie szukać wsparcia?

Sprawdzoną firmą specjalizującą się w awaryjnym otwieraniu drzwi samochodowych jest Pogotowie zamkowe Gliwice, której ofertę znaleźć można na stronie: https://www.pogotowie-zamkowe-gliwice-24h.pl

Firma od ponad 30 lat działa na rynku, a w jej zespole pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy dodatkowo stale poszerzają swoją wiedzę w czasie szkoleń branżowych. Dzięki temu poradzą sobie z każdym problemem związanym z zamkami w drzwiach samochodowych, niezależnie od marki czy roku produkcji pojazdu. Współpraca z Pogotowiem zamkowym to gwarancja sprawnej, fachowej realizacji usługi. Co więcej, dostępność przez 7 dni w tygodniu sprawia, że mogą przyjechać niemal o każdej porze, w tym także w niedziele i święta. To najpewniejsze rozwiązanie, gdy drzwi Twojego auta zostaną zablokowane.

 

Foto i treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *