Jabłuszko nadal kusi przedsiębiorców

07-02-2019, 22:59

Nie chodzi o prestiż związany z nadgryzionym jabłuszkiem na sprzęcie, ale o funkcje, jakie oferuje producent. Przedsiębiorcy widzą, że dzięki dedykowanym urządzeniom mogą zwiększyć efektywność biznesową. Pierwsza dowiedziała się o tym branża kreatywna.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Po komputery z systemem macOS jako pierwsza sięgnęła branża kreatywna. Dlaczego? Oprogramowanie umożliwiało pracę na plikach dużego rozmiaru. System funkcjonował sprawnie, nie doprowadzając do sytuacji, w której ważny projekt mógł zostać skasowany z racji obciążeń wydajności, a co za tym idzie, klient nie otrzymałby na czas zamówionego zlecenia.  Obecnie z komputerów Apple korzystają przedstawiciele niemal każdej profesji, reprezentujących różne sektory gospodarki.

Rekomendacje praktyków

Stale rośnie liczba użytkowników MacBooków. Tylko w 2018 roku sprzedano ponad 18 milionów tych komputerów. Tak wysoki poziom sprzedaży utrzymuje się zresztą od czasu szczytu popularności w Stanach Zjednoczonych, czyli pierwszej połowy XXI wieku. Na implementację rozwiązania decydują się głównie liderzy zmian technologicznych. Branża IT pozyskuje co roku kilkadziesiąt tysięcy nowych pracowników, którzy prywatnie pracują na systemie macOS, a w ich kieszeniach znajduje się iPhone. Zbliżenie do indywidualnego użytkownika pozwoliło zaś zmniejszyć dystans między klientem, a pracownikami. Obie grupy podkreślają walory zintegrowania pracy wszystkich mobilnych urządzeń Apple.

Zabezpieczenia

Wśród licznych zabezpieczeń macOS możemy wyróżnić m.in. FileVault oraz GateKeeper. FileVault zabezpiecza dane na dysku, automatycznie szyfrując jego zawartość (szyfrowanie XTS-AES-128 z kluczem 256-bitowym). Z kolei technologia Gatekeeper ma zapewnić uruchamianie na komputerze jedynie zaufanego oprogramowania.

Jak sięgnąć po MacBooka?

Na polskim rynku pojawiła się możliwość skorzystania z Apple Financial Services, co oznacza, że firmy nie muszą jednorazowo wydawać wysokich kwot na zakup floty urządzeń mobilnych. Rozwiązanie daje możliwość wynajmu urządzeń mobilnych.. Okres najmu zależy od potrzeb przedsiębiorstwa, przy czym maksymalnie może on wynieść 4 lata. A co zrobić po zakończonym okresie trwania umowy? To proste - wymienić produkt na nowy (przy zachowaniu warunków umowy na kolejne miesiące najmu).

Źródło: AppleSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.