iPhone po nowemu w Wielkiej Brytanii

31-01-2008, 06:35

Dwa miesiące po premierze telefonu na Wyspach Brytyjskich, operator O2 zmienia ofertę, by przyciągnąć nowych klientów. Rozwiązanie wydaje się być lepsze od wprowadzonego w Stanach Zjednoczonych.

Za Oceanem operator AT&T obniżył cenę telefonu o 200 dolarów dwa miesiące po jego premierze. Wywołało to falę skarg i protestów ze strony klientów, którzy wcześniej, po wyższej cenie, dokonali zakupu. Brytyjski O2 chcę inną drogą zyskać przychylność nowych klientów, jednocześnie dbając o tych już posiadanych.

Operator wprowadzi zmiany w dwóch planach taryfowych oraz udostępni także trzeci plan. W ramach najtańszego abonamentu, za 35 funtów, klienci otrzymają 600 darmowych minut oraz 500 SMS-ów (obecnie jest to odpowiednio 200 i 200). Abonament w wysokości 55 funtów zostanie obniżony do 45 funtów (liczba oferowanych minut i wiadomości tekstowych pozostanie bez zmian, odpowiednio 1200 oraz 500).

Oferta zostanie uzupełniona o trzecią opcję, kosztującą 75 funtów miesięcznie. W jej ramach klient otrzyma 3 tysiące minut oraz 500 SMS-ów.

Zmiany w taryfach wejdą w życie 1 lutego. Obejmą one także obecnych klientów operatora, którym taryfy zostaną zmienione do połowy marca. Bez zmian uległa długość zawieranych umów (18 miesięcy) oraz nielimitowana możliwość korzystania z internetu.

Następny artykuł » zamknij

Uwaga na walentynkowe robaki!

Źródło: O2, BBC
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag plany taryfowetag O2tag iPhone
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy