iPad 3 ze wsparciem dla LTE?

15-01-2012, 10:51

Nowa wersja iPada od firmy Apple obok lepszej jakości ekranu oferować może również wsparcie dla nowoczesnych sieci bezprzewodowych - poinformował serwis Bloomberg.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Według azjatyckich dostawców produkcja iPada 3 rozpoczęła się już na początku tego roku. Do sklepów urządzenie może natomiast trafić w marcu.

Czytaj także: Motorola nie naruszyła patentów firmy Apple

Źródła serwisu Bloomberg podają również, że nowy tablet od firmy Apple będzie wyposażony w 4-rdzeniowy procesor, a także usprawnienia, które pozwolą użytkownikom szybciej przełączać się między aplikacjami. Już w lutym fabryki produkujące iPada 3 powinny być gotowe do zaspokojenia potrzeb klientów z najważniejszych rynków.

Zdaniem niektórych informatorów Apple intensywnie pracowało również nad wsparciem technologii LTE w nowym tablecie. Nowoczesna sieć bezprzewodowa pozwala na znacznie szybsze przesyłanie danych, a usługę można znaleźć już m.in. w ofercie największych amerykańskich operatorów, jak AT&T czy Verizon.

iPad, który został zaprezentowany w 2010 roku stanowi obecnie drugie co do wielkości źródło przychodów firmy Apple. Do tej pory kalifornijska korporacja sprzedała ponad 40 milionów urządzeń tego typu, co według Bloomberga przełożyło się na co najmniej 25,3 miliarda dolarów przychodu. Najbardziej lukratywny dla amerykańskiego giganta wciąż pozostaje jednak rynek smartfonów, gdzie ogromną popularnością cieszy się iPhone.

Czytaj także: Apple wstrzymuje sprzedaż swojego smartfona w ChinachSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag tabletytag smartfonytag przychodytag iPhonetag iPad 3tag iPad 2tag iPadtag Apple
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.