Internet satelitarny od Hetan na raty dzięki Żaglowi

25-07-2011, 11:40

Korzystanie z internetu satelitarnego może się wiązać z dużymi wydatkami na starcie. Problem ten chce rozwiązać dostawca internetu Hetan Technologies, podejmując współpracę z Żagiel S.A.

Hetan Technologies to operator internetu satelitarnego, który działa w wielu krajach Europy (między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii), a od początku roku 2011 również w Polsce.

Firma rozpoczęła współpracę z Żagiel S.A. w celu rozłożenia na raty kosztów związanych z korzystaniem z internetu satelitarnego. Każda osoba, która zdecyduje się kupić pakiet HOME 6 (prędkość pobierania do 6 Mbps), otrzyma go za 99 złotych miesięcznie. Klient nie musi jednorazowo płacić za sprzęt i aktywację. W innym wypadku nabywca musiałby od razu zapłacić 1195 złotych za wszystkie niezbędne elementy. Spłacane co miesiąc raty będą pokrywać wszystkie koszty, w tym także abonament.

Współpraca między podmiotami ma uczynić internet satelitarny jeszcze bardziej dostępnym dla odbiorców. Oferta jest skierowana przede wszystkim do osób mieszkających na tych terenach Polski, gdzie nie jest rozwinięta infrastruktura telekomunikacyjna. Wysyłka i odbiór danych przebiega za pośrednictwem satelity. Oznacza to, że możliwy jest dostęp do sieci w każdym miejscu w Polsce, a potrzebne do tego są komputer, modem i talerz satelitarny.

>>> Czytaj: Orange: Jeden pakiet danych na gadżety firmy Apple


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy