Internet na legitymację studencką od Internetii

02-09-2010, 16:34

Umowa na 8 miesięcy, minimum formalności i dostosowana do zasobności portfela studenta cena - te trzy czynniki mają sprawić, że młodzi Polacy zainteresują się ofertą dostępu do internetu spółki Internetia, należącej do Grupy Netia.

Oferta studencka Internetii została skonstruowana tak, aby korzystający z niej nie musieli się martwić przeniesieniem łącza w przypadku zmiany wynajmowanego lokalu po zakończeniu roku akademickiego - zapewnia dostawca. Umowa jest podpisywana na 8 miesięcy, na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Po okresie lojalnościowym umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z zachowaniem dotychczasowego, promocyjnego abonamentu.

Studenci zyskują dostęp do promocyjnej oferty szybkiego internetu w dwóch wariantach przepustowości łącza: pobieranie danych z prędkością do 8 Mb/s lub do 20 Mb/s (w obu opcjach wysyłanie danych z prędkością do 1 Mb/s). Miesięczny abonament za łącze o prędkości do 8 Mb/s wynosi 59 zł, a za łącze do 20 Mb/s - 69 zł.

Na koszt zakupu usługi wpływa także opłata aktywacyjna. Jej wysokość zależy od tego, czy student wybierze dostarczanie faktury za usługę w formie elektronicznej - aktywacja wynosi w tym przypadku 49 zł - czy też w tradycyjnej, papierowej formie, co jest dwukrotnie droższe i kosztuje 99 zł. Studenci będą mogli kupić także od Internetii router Wi-Fi w cenie 99 zł.

Promocja, ważna do 31 grudnia 2010 r., jest dostępna w sieciach ETTH (Ethernet To The Home), działających w ramach spółki Internetia z Grupy Netia, obejmujących swoim zasięgiem wybrane miejscowości w województwach: dolnośląskim, lubuskim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, podlaskim, pomorskim, śląskim i wielkopolskim.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetia.pl


Następny artykuł » zamknij

Sprzedaż komputerów zwolni

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

Warto przeczytać:

  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy