Internet bez limitu w Play Fresh i tańsze pakiety od środy

29-03-2011, 23:04

Play uruchomił usługę All Inclusive dla abonentów na kartę. Nowa oferta Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych ma być konkurencją na rynku pre-paid, która eliminuje limity transferu, jednocześnie jednak nakłada limity prędkości.

Kwota doładowania będzie decydować o ważności darmowego internetu w Play Fresh. Za doładowanie kwotą 30-49 zł Play będzie nagradzać bonusem - darmowym internetem bez limitu danych, gdzie pierwsze 300 MB pobrane przez użytkownika ma być z wykorzystaniem „szybkiej prędkości transmisji danych” i straci ważność po 30 dniach. Dla kwoty 50 zł i więcej zwiększa się ilość MB z szybką prędkością i ważność do 50 dni.

>> Czytaj też: GaduAIR kusi pakietem danych z naliczaniem co 1 kb

Sonda
Czy Twoim zdaniem nowa oferta Play Fresh jest atrakcyjna?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Play nie precyzuje jednak, jak duża jest ta prędkość ani na jaką zmieni się ona po wykorzystaniu „szybkich MB”. Nowa usługa będzie dostępna od 30 marca br.

Opcja Darmowy Internet bez limitu w Play Fresh ma docelowo zastąpić usługę Darmowy Internet (startery z tą opcją będą obowiązywać do wyczerpania zapasów). Liczba doładowań, które aktywują ofertę Darmowego Internetu bez limitu, jest nieograniczona.

Play Fresh Darmowy Internetu bez limitu
fot. Play - Play Fresh Darmowy Internetu bez limitu
W nowej ofercie Play, połączenie będzie kosztować 29 gr/min, 9 gr za SMS, 19 gr za MMS i 12 gr za transfer danych. Każde doładowanie przedłuży ważność połączeń wychodzących o rok, a przychodzących o 455 dni.

>> Czytaj też: (akt.) Plus: Dostęp do Wykop.pl za darmo i nowe pakiety internetowe dla komórek (wideo)

Z oferty Play Fresh można skorzystać na dwa sposoby: kupić dowolny starter Play Fresh, wybrać kod *111*33*7# lub zalogować się na stronie www.24.playmobile.pl i przejść do zakładki usługi, gdzie należy wybrać odpowiednią opcję.

Należy pamiętać, że podczas zmiany oferty z Play Karta lub Nowy Play na Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych przepadają wszystkie dotychczasowe pakiety.

Tańsze pakiety

Play Fresh: nowe pakiety internetowe
fot. Play - Play Fresh: nowe pakiety internetowe
Wraz z pojawieniem się nowej oferty Play Fresh operator zaprezentował pakiety internetu zaczynające się od 25 MB do 1 GB danych. Każdy z nich będzie aktywny przez 30 dni od momentu aktywacji i dostępny dla Play Fresh oraz Darmowe rozmowy i SMS-y w Play i Darmowe SMS-y do wszystkich sieci. Cenowo pakiety zaczynają się od 3 zł (25 MB), przez 7 zł (100 MB), 9 zł (200 MB) i kończą na 15 zł (500 MB) oraz 25 zł (1 GB).


Źródło: Play
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy