Interia prezentuje nową stronę główną

19-01-2011, 21:46

Nowa strona Interii ma być bardziej przejrzysta i przyjazna użytkownikowi. Po kilku tygodniach beta testów zdecydowano się na udostępnienie nowej strony wszystkim odwiedzającym portal internautom.

Udostępnienie finalnej wersji strony głównej portalu ma pozwolić użytkownikom oswoić się z nowym układem, rozmieszczeniem treści i zapoznać się z wprowadzonymi zmianami, zanim zostaną one wdrożone na stałe.

>> Czytaj też: Interia zmodernizowała pocztę

Sonda
Czy podoba Ci się nowa strona Interii?
  • nie
    49.0%
  • tak
    37.3%
  • nie mam zdania
    13.7%

Wszystkich głosów: 51
dodaj komentarz

Główną zmianą jest oddzielenie części informacyjnej od pozostałych materiałów. Ograniczono też liczbę bloków tematycznych i zakładek oraz zdecydowano się na poziomą nawigację. W niektórych miejscach pojawiają się także bloki pt. "Warto Zobaczyć", gdzie użytkownik będzie mógł zapoznać się z ciekawostkami i badaniami.

- Mamy nadzieję, że nasza najnowsza odsłona strony głównej będzie w pełni odpowiadała potrzebom użytkowników i spełni ich oczekiwania. Chcemy, by była ona najlepszą wizytówką całego portalu, dlatego nie zamierzamy spocząć na laurach, ale w dalszym ciągu rozwijać ją i dostosowywać do potrzeb dynamicznego rynku i rosnących wymagań internautów – mówi Artur Potocki, prezes zarządu Interia.pl.

Nowa strona główna Interii zastąpi aktualną za kilka tygodni
fot. - Nowa strona główna Interii zastąpi aktualną za kilka tygodni
Zamknięte testy trwały kilka tygodni, a w tym czasie nad nową stroną główną Interii pracowali specjaliści z branży oraz beta testerzy wyłonieni spośród najbardziej lojalnych użytkowników portalu. Dzięki uwagom i opiniom zmieniono między innymi kolor i wielkość czcionki w nagłówkach. Trwają także prace nad optymalizacją dodatków pod kątem urządzeń mobilnych.

>> Czytaj też: Monster i Interia łączą siły

Nowa strona ma zastąpić dotychczasową w ciągu kilku najbliższych tygodni. Tymczasem można się z nią zapoznać pod adresem: beta.www.interia.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy