Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Instagramowy Polak na wakacjach

31-07-2018, 08:46

Gdzie zrobiono ponad 83 tys. zdjęć opublikowanych na Instagramie z hashtagiem #wakacje w czerwcu i lipcu tego roku? Które miejsca na świecie są najchętniej fotografowane przez urlopujących Polaków? Tego dowiadujemy się z materiału “Polskie #wakacje na Instagramie”

"Wakacje" to najpopularniejsze polskie słowo oznaczające wypoczynek. Do tej pory na Instagramie z hashtagiem #wakacje ukazało się już ponad 2 mln zdjęć. Redakcja BIQdata poddała analizie ich lokalizacje i przygotowała mapy pokazujące, w których miejscach na świecie te fotografie zostały zrobione.

Z materiału "Polskie #wakacje na Instagramie" wynika m.in., że najchętniej wyjeżdżamy odpoczywać do krajów, w których nie ma wiz, podróżując po Europie, trzymamy się bliskości morza, a najpopularniejsze jest dla nas chorwackie wybrzeże.

Z kolei ci, którzy decydują się na wyprawę do USA, wybierają częściej stany zachodnie niż wschód kraju. Na wakacjach zwiedzamy tu chętnie Los Angeles, Las Vegas - stolicę hazardu i podziwiamy Wielki Kanion. Na wschodzie najwięcej zdjęć robimy w Nowym Jorku i Miami. Na północy kręci nas Chicago.

Pełen tekst na temat #wakacji Polaków można znaleźć pod tym adresem

Źródła: BIQdata, Agora


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data