Inotel: triple play w sieciach osiedlowych

15-12-2006, 10:51

Firma Inotel SA poinformowała, że wkrótce za pośrednictwem lokalnych dostawców internetu w całej Polsce będzie oferowała pełen pakiet usług triple play, a także pomoc finansową przy pracach nad koniecznymi modernizacjami infrastruktury sieciowej.

Do tej pory Inotel za pośrednictwem ISP oferował usługi telefoniczne (VoIP). Nowa usługa, której szczegółową propozycję programową Inotel przedstawi w styczniu przyszłego roku, pozwoli lokalnym ISP dołączyć do grona dostawców triple play, czyli internetu, telefonii i telewizji interaktywnej (IPTV) w jednym pakiecie.

- Oferta Inotela to szansa dla lokalnych sieci osiedlowych na zaoferowanie najnowocześniejszych usług i skuteczne konkurowanie z największymi graczami na rynku. - mówi Jakub Dwernicki, Prezes Zarządu Inotel SA.

Prezes dodaje, że firma zdaje sobie sprawę z barier technologicznych, jakie zwykle stoją przed tymi małymi firmami. W związku z powyższym Inotel - w ramach partnerstwa - gotów jest dostarczyć usługodawcom zarówno gotowy i kompleksowy produkt, jak i podzielić się know-how, zapewnić sprawne wdrożenie, wsparcie finansowe, organizacyjne i marketingowe.

Inotel planuje także skierowanie swojej oferty bezpośrednio do mieszkańców Poznania, Gniezna, Szwarzędza i Obornik Wielkopolskich, gdzie zbudował światłowodową infrastrukturę dostępu do Internetu.

Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy