iNKubator przyjął kilkadziesiąt zgłoszeń

11-04-2012, 22:37

W tydzień od ogłoszenia startu projektu iNKubator, w którym młodzi przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie Naszej Klasy w budowaniu swojego biznesu, nadeszło kilkadziesiąt zgłoszeń.

- Startupy otrzymują od nas dostęp do API portalu. Cieszymy się również, gdy projekty nadsyłane do iNKubatora są innowacyjne i biorą pod uwagę obecne trendy, jak np. mobile. Każdy projekt oceniamy indywidualnie pod kątem pomysłu oraz zespołu, który go tworzy. Jeżeli projekt jest interesujący, chętnie spotkamy się z pomysłodawcami w celu ustalenia szczegółów - mówi Jakub Borkowski, New Venture Manager NK.

Projekty, które przedstawią przedsiębiorcy, będą analizowane przez grono ekspertów. Po pozytywnej weryfikacji startup otrzymuje merytoryczne wsparcie mentorów podczas miesięcznej preinkubacji, która przygotowuje młodych biznesmenów do prezentacji swojego pomysłu przed inwestorami. To spotkanie otwiera drogę do rocznej inkubacji, podczas której nowo założona spółka z o.o. otrzyma wsparcie merytoryczne, finansowe (do 230 000 zł), organizacyjne oraz technologiczne (przestrzeń biurowa, infrastruktura IT), a także marketingowe.

Czytaj też: Startupy powstaną na stadionie w Poznaniu

Projekty ocenianie i wspierane będą przez mentorów, takich jak m.in.: Paweł Tkaczyk (narrator, Midea), Michał Wiśniewski (doradca strategiczny), a także Maciej Popowicz (pomysłodawca, jeden z założycieli i pierwszy prezes Naszej Klasy), Michał Sadowski (prezes zarządu Brand24 S.A.), Łukasz Szymula (Country Manager, TradeDoubler Sp. z o.o.) czy dr Dariusz Tworzydło (prezes zarządu Exacto Public Relations sp. z o.o., Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Warszawski).

Młodzi przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje projekty do 15 czerwca 2012 na stronie: inkubator.nk.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930