infoShare 2012 - zapraszamy w kwietniu do Gdańska!

PATRONAT MEDIALNY 28-03-2012, 11:16

19-20 kwietnia w Gdańsku odbędzie się szósta edycja konferencji infoShare 2012 z udziałem licznego grona uznanych prelegentów z kraju i zagranicy, w tym m.in. Burtona Lee i Bruce'a Schneiera.

Po pierwsze: Burton Lee, Bruce Schneier, Marcin Iwiński & Adam Kiciński, Tomek Jażdżyński, Adam Bien, Bartek Gola, Florian Grouffal i wielu innych

Po drugie: Nowe technologie, nowe media, startupy

Po trzecie: Plaża, networking, dzik i „małpie mózgi”*

Po czwarte: Gdańsk, 19-20 kwietnia

Po piąte: Całkowicie za free

Po szóste: … no właśnie, już szósty raz w Gdańsku odbędzie się  jedyna i niepowtarzalna ** konferencja infoShare!

W dniach 19-20 kwietnia br. w Gdańsku (Nowy Gmach WETI PG) odbędzie się szósta edycja konferencji infoShare. Wydarzenie rokrocznie gromadzi setki uczestników szukających wiedzy, informacji oraz inspiracji z zakresu nowych technologii, nowych mediów, a także budowania nowych przedsięwzięć (startupy). W zeszłym roku w konferencji wzięło udział ponad 1050 uczestników.

Jak co roku, uznani eksperci, autorytety z różnych dziedzin będą dzielić się swą wiedzą i doświadczeniami, w szczególności tymi dotyczących najnowszych trendów z dziedziny technologii informacyjnych i nowych mediów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji infoshare.pl.

Tegoroczne grono prelegentów uświetnią swą obecnością dwaj amerykańscy keynote speakerzy: Burton Lee, profesor Stanfordu, inwestor, ekspert od innowacyjnych technologii z prelekcją odpowiadającą na pytanie, jak nowe technologie wspierają rozwój startupów w Dolinie Krzemowej, oraz Bruce Schneier, światowej sławy ekspert od bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Grono prelegentów uzupełnią znakomici mówcy polscy i zagraniczni: Marcin Iwiński & Adam Kiciński, Tomasz Jażdżyński, Wojciech Czernecki, Adam Bien, Bartek Gola, Florian Grouffal, Piotr Konieczny, Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska oraz wielu innych.

Szczegóły programu dostępne są na stronie: infoshare.pl/2012-2/program

Nieodłącznym elementem konferencji jest party konferencyjne łączące dwa dni konferencji. Plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie (m.in. klasyczny już pieczony dzik) to gwarancja udanej integracji i możliwość nawiązania wielu interesujących znajomości.

Konferencja infoShare jest inicjatywą, której pomysłodawcami i organizatorami są Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski, działający w ramach powołanej przez siebie fundacji infoShare. Wydarzenie organizują we współpracy z Biurem Promocji Miasta Gdańska, a także przy wsparciu licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.

Szczegóły: infoshare.pl oraz facebook.com/infosharepl

* „małpie mózgi” – kultowy shot konferencyjnego party
** podczas konferencyjnych prelekcji obowiązuje zasada „no marketing bullshit”, a każdy kto ją łamie zostaje za to surowo skarcony przez publiczność


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag konferencjetag Infosharetag Gdańsk
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930