Informacje od CNN w Onecie

09-01-2008, 22:59

Serwis wiadomości.onet.pl wzbogacił się o informacje i materiały wideo z CNN International. Wkrótce będą one dostępne również na platformie Onet.tv.

Codziennie w Onecie pojawiać się będzie 10 informacji tekstowych przetłumaczonych na język polski, a w przyszłości także materiały filmowe w oryginalnej wersji językowej. Dodatkowo, co miesiąc będzie można oglądać oryginalne magazyny produkowane przez CNN.

Treści CNN są doskonałym uzupełnieniem polskich i zagranicznych treści agencyjnych prezentowanych w Onecie - mówi Michał Bonarowski, redaktor naczelny i dyrektor wydawniczy Onet.pl. CNN to marka doskonale znana na światowym rynku medialnym, słynąca z szybkiej i wiarygodnej informacji. Dzięki tej współpracy nasi użytkownicy otrzymają dostęp do doskonałych jakościowo materiałów - dodaje Bonarowski.

O współpracę z CNN starała się również Agora, o czym informowaliśmy na łamach Dziennika Internautów pod koniec ubiegłego roku. Wygląda jednak na to, że w kwestii prezentacji materiałów wideo nic się nie zmieniło, wciąż rozpowszechnia je na swoich stronach Dziennik.pl


Źródło: Onet.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Onet.pltag CNN
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy