Inauguracja programu Entrepreneurial Poland To Go z twórcami serwisów Evernote oraz PlaceKnow

PATRONAT MEDIALNY 18-02-2013, 13:00

W dn. 20 lutego 2013 o godzinie 17.30 w nowoczesnej przestrzeni AIP Business Link w Warszawie odbędzie się spotkanie z Philem Libinem – CEO firmy Evernote – kultowego narzędzia do zapamiętywania dużych i małych rzeczy z życia codziennego oraz Łukaszem Sobańskim i Tomaszem Szczęsnym – zarządzającymi pochodzącym z Polski, globalnym serwisem społecznościowym Placeknow.

Polska Przedsiębiorcza, ekosystem dla startupów oferujący narzędzia do testowania, inwestowania oraz rozwijania biznesu w ramach AIP, AIP Business Link oraz AIP Seed Capital uruchamia program wsparcia polskich przedsiębiorców na rykach międzynarodowych pod nazwą Entrepreneurial Poland To Go!

Jednym z elementów programu Entrepreneurial Poland To Go! są comiesięczne spotkania z najwybitniejszymi przedsiębiorcami z całego świata, mające na celu przedstawienie inspirujących historii twórców serwisów internetowych, gier, aplikacji mobilnych, technologii czy urządzeń, które osiągnęły globalny sukces, zdobywając rzesze wiernych klientów i użytkowników na całym świecie.

W dn. 20 lutego (środa) o godzinie 17.30 w nowoczesnej przestrzeni AIP Business Link w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję poznać Phila Libina, CEO firmy Evernote, który stworzył kultowe narzędzie służące zapamiętywaniu dużych i małych rzeczy z życia codziennego dzięki komputerowi, telefonowi, tabletowi i sieci internet. Evernote został wybrany firmą roku 2011 przez magazyn Inc., a Phil Libin znalazł się na liście 5 najbardziej wpływowych CEO z Doliny Krzemowej, którym wróży się największy sukces w 2013 roku.

Rozmowa z Philem Libinem odbędzie się w znanej i lubianej formule wywiadu na żywo, w ramach cyklu 1410 Startup Stories and Speed Dates, realizowanego przez 1410ventures.

Gośćmi spotkania będą również twórcy serwisu Placeknow, należącego do społeczności Polski Przedsiębiorczej turystycznego serwisu społecznościowego dla ludzi ciekawych świata. Serwis ten osiąga dużą popularność wśród zagranicznych użytkowników i mediów. PlaceKnow.com zajęło drugie miejsce (2nd ex aequo The World's Promising New Companies 2012) w konkursie Startup Open organizowanym przez Fundację Kauffmana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012. Uczestnicy będą mieli okazję poznać historię powstawania serwisu oraz jego sukcesów na arenie międzynarodowej. Ponadto nasi goście podzielą się wrażeniami z pobytu w Dolinie Krzemowej, a także wskazówkami, jak się do takiego wyjazdu najlepiej przygotować.

Spotkanie zwieńczą sesje Open Mic oraz networking.

Wydarzenie odbędzie się w AIP Business Link przy ul. Mokotowskiej 1, na 12 piętrze wieżowca Zebra Tower oraz będzie transmitowane do pozostałych lokalizacji AIP Business Link oraz Inkubatorów AIP w Polsce. Początek planowany jest na godzinę 17:30. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja pod adresem www.evernote.evenea.pl. Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy! 


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy