TechCamp#7 - na scenie sami praktycy projektowania stron WWW

PATRONAT MEDIALNY 19-02-2013, 11:45

Co nas czeka? W czasie eventu po raz pierwszy prezentacja w formie Pecha Kucha, na scenie sami praktycy, a w roli głównej – Responsive Web Design. Tak zapowiada się najbliższy odcinek TechCampu, który odbędzie się już 21 lutego w krakowskim klubie Lizard King.

Pewne jest jedno – wszyscy, którzy zdecydują się na udział w wydarzeniu dostaną od prelegentów mocne merytoryczne wsparcie w temacie projektowania stron WWW.

Jako pierwsza na scenie pojawi się Katarzyna Osińska z Grupy Unity. Specjalistka od użyteczności przeanalizuje, co należy wziąć pod uwagę przed decyzją o wyborze strony responsywnej. Drugi w kolejności, ale za to pierwszy raz przed publicznością TechCampu, wystąpi Wojtek Zając – praktyk i orędownik idei Responsive Web Design. O tym, jak zbudować efektywną aplikację wykorzystującą elementy RWD w oparciu o technologię ASP.NET, opowie z kolei specjalista z ramienia Microsoftu – Bartek Zass. Całość wystąpień zakończy Mieszko Domagała z Lingapp, który poprowadzi prelekcję w niestandardowej, gwarantującej dynamikę formule Pecha Kucha (20 sekund na slajd).

Po praktyczną i bezpłatną wiedzę, a do tego ciepłą pizzę może przyjść każdy, wystarczy jedynie zarejestrować się pod adresem:

www.akademiaunity.pl/events/5/techcamp-7


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy