HD Voice w sieci T-Mobile

17-08-2011, 22:58

Operator sieci T-Mobile umożliwia klientom prowadzenie rozmów w jakości HD. Z nowej usługi klienci mogą korzystać za darmo.

O tym, czym jest HD Voice, pisaliśmy w Dzienniku Internautów już w kwietniu ubiegłego roku.

Sonda
Co myślisz o pomyśle cyfrowej biblioteki?
  • bardzo dobry
  • nie do wykonania
  • nie interesuje mnie to
wyniki  komentarze

Dzięki technologii HD Voice jakość i słyszalność dźwięku jest kilkukrotnie lepsza w porównaniu do standardowej, dzięki czemu klient uzyskuje znaczącą poprawę komfortu rozmowy w szczególności w głośnym otoczeniu. HD Voice ułatwia także korzystanie z telefonu osobom, które dotychczas ze względu na wady słuchu nie mogły używały telefonu lub robiły to w ograniczonym zakresie.

Prowadzenie rozmów w HD Voice możliwe jest w zasięgu całej sieci 3G T-Mobile oraz części sieci 2G, co odpowiada 70% populacji kraju, a do końca 2011 roku nowa technologia dostępna będzie w całej sieci operatora.

>> Czytaj też: Rozmowy telefoniczne z Gmaila również dla Polaków (wideo)

Aktualnie w sieci T-Mobile w Polsce działa ponad 700 tys. aparatów obsługujących HD Voice. T-Mobile oferuje klientom 17 modeli aparatów różnych producentów, spełniających wymagania. Usługa HD Voice jest aktywna, gdy rozmówcy znajdują się w zasięgu technologii i korzystają z aparatów wspierających usługę.

Uruchomienie oferty nie wymaga żadnych działań ze strony klienta, a usługa jest włączana automatycznie i można z niej korzystać bezpłatnie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy