Gwarancja ceny za przejazd w taksówce

08-02-2019, 11:51

Cena znana z góry i promocyjne stawki – to główne wyróżniki nowej usługi mytaxi, która dostępna jest w siedmiu największych miastach w Polsce. Podczas trwania jej pilotażu pasażer ma zapłacić za przejazd nawet ponad 50% mniej niż w standardowej taksówce.

Po określeniu przez pasażera adresu odbioru i docelowego, aplikacja mytaxi jeszcze przed zamówieniem kursu wyświetli cenę gwarantowaną jaką pasażer zapłaci przez aplikację. Cena zależna jest od długości trasy i przewidywanego czasu przejazdu, a także aktualnego natężenia ruchu i popytu na danym odcinku w momencie zamówienia. Korzystając z mytaxi Lite pasażer decyduje się na bezpośrednią trasę z początkowo określonego punktu odbioru, do wybranego miejsca docelowego. Kierowca zawsze porusza się najkrótszą możliwą trasą na danym odcinku.

W okresie promocji podczas pilotażu usługi Lite, cena gwarantowana wyświetlana przed zamówieniem zawiera zniżkę – nierzadko wyższą niż -50%. Kierowca natomiast otrzyma wynagrodzenie za kurs według wskazania z taksometru. Różnicę między ceną z taksometru a ceną gwarantowaną, dla kierowcy zostanie zrównoważona przez mytaxi.

Kursy realizowane są przez licencjonowanych kierowców taksówek. Usługa dostępna jest na trasach rozpoczynających się w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

Aby skorzystać z usługi należy:

  • zaktualizować lub pobrać aplikację mytaxi i zarejestrować kartę płatniczą w zakładce „Płać przez Aplikację”,

  • wpisać adres docelowy,

  • wybrać Lite na dolnym menu głównego ekranu aplikacji, spośród pozostałych usług mytaxi (Taxi, Plus, Match, XL, Eco),

  • kliknąć „Zamów Lite”,

  • maksymalna cena gwarantowana wyświetlona przed zamówieniem, naliczy się automatycznie podczas płatności za kurs (na koniec kursu).  

Źródło: mytaxi


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930