Grupa Nokaut rusza z internetowym programem telewizyjnym (wideo)

01-09-2011, 20:35

Program o charakterze edukacyjno–rozrywkowym ma udowodnić, że dzięki zakupom online możemy zaoszczędzić czas i pieniądze, korzystając przy tym z szerokiego wyboru produktów oferowanych przez tysiące sklepów internetowych. W roli prowadzącego zobaczymy Kubę Jankowskiego znanego naszym Czytelnikom z programu MaturaToBzdura.TV.

Sonda
Jak oceniasz nowy program Nokaut?
  • bardzo dobrze
  • średnio
  • słabo
wyniki  komentarze

Nokaut.tv ma w nietypowy sposób przekonać internautów, że opłaca się kupować w internecie. Co tydzień emitowany będzie nowy odcinek. W każdym z nich Kuba Jankowski przeprowadzi konkursy zarówno dla uczestników programu, jak i widzów, w których można będzie wygrać nagrody fundowane przez porównywarkę.

- Edukacja przez rozrywkę – tak o nowym programie mówi Tomasz Maj, e-commerce Director Grupy Nokaut S.A. W luźnej i zabawnej formie pragniemy pokazać internautom korzyści płynące z porównywania ofert oraz robienia zakupów w internecie – tłumaczy Maj.

W programie nokaut.tv można sprawdzić swoją wiedzę na temat popularnych na rynku produktów, a także dowiedzieć się o nowoczesnych sposobach robienia zakupów online, np. poprzez wykorzystanie aplikacji czytnika kodów w telefonach komórkowych.

>> Zobacz przygotowywany przez tę samą ekipę program MaturaToBzdura.TV

Emisja nowego odcinka odbywa się w każdą środę o godzinie 10.00, pierwszy zamieszczamy poniżej. Nokaut.tv można oglądać w internecie na stronie: www.nokaut.tv


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy