Gra Serce i Rozum walczy z Angry Birds

20-03-2012, 13:24

Mobilna gra Serce i Rozum od TP swoją popularnością wyprzedziła Angry Birds. W 2 tygodnie od publikacji znalazła się na pierwszym miejscu w marketach z aplikacjami i osiągnęła status najpopularniejszej darmowej gry na urządzenia mobilne – informuje producent. Aplikacja była pobierana średnio co 30 sekund, w ciągu 3 miesięcy pobrano ją ponad 300 tys. razy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Gra mobilna Serce i Rozum
fot. - Gra mobilna Serce i Rozum
Bezpłatną grę Serce i Rozum można uruchomić na większości platform mobilnych: Android, iOS, BlackBerry, Java/Symbian, Windows Phone oraz na Facebooku. Premiera miała miejsce 21 listopada 2011 roku i od tego momentu do końca lutego 2012 roku gra została pobrana 320 tysięcy razy.

Największą popularnością cieszyła się wśród użytkowników smartfonów wyposażonych w system Android, na które pobrano grę ponad 200 tysięcy razy. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się kolejno iPhone'y i iPady (w sumie prawie 40 tysięcy pobrań) oraz urządzenia z systemem Java/Symbian z liczbą niemal 20 tysięcy pobrań. Użytkownicy telefonów BlackBerry i z systemem Windows Phone pobrali grę po kilka tysięcy razy.

Różnice liczbowe związane są z utrzymującą się w Polsce popularnością systemu Android wśród posiadaczy smartfonów. Na Facebooku fani zagrali ponad 20 tysięcy razy. Ogólnie użytkownicy poświęcili około 10 tys. godzin na zabawę i 121 tys. razy przeszli jedną z plansz, a 330 osób przebrnęło przez wszystkie 20 poziomów gry.

Czytaj też: Twórcy Angry Birds nie boją się piractwa

Użytkownicy smartfonów mogą pobrać grę na Androida, iPhone'a oraz zagrać na Facebooku.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.