GG w Erze za złotówkę tygodniowo

15-01-2007, 22:03

Klienci sieci Era i TakTak mogą już korzystać z nowego mobilnego Gadu-Gadu - EraGG. Jest to telefoniczna wersja komunikatora, w którym użytkownik otrzymuje nieograniczony dostęp do serwisu za złotówkę tygodniowo.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Użytkownik zapłaci tyle samo, niezależnie od tego, ile czasu spędzi na "gadaniu", czy też ile wiadomości prześle. W tej cenie zawiera się także opłata abonamentowa za korzystanie z usługi oraz opłaty za przesyłane dane.

W pierwszym tygodniu korzystania z usługi każdy użytkownik może skorzystać z EraGG bezpłatnie. Oczywiście zainteresowani muszą zapłacić za transmisję danych GPRS przy pierwszym pobraniu aplikacji na telefon.

Komunikator EraGG zawiera wszystkie podstawowe funkcje komputerowego Gadu-Gadu, w tym prowadzenie rozmów - wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zarządzenie kontaktami, zmianę statusu obecności, przelogowanie na inną osobę.

Aplikacja wymaga telefonu z obsługą Java oraz już założonego konta w GG. Do EraGG logujemy się tak jak na komputerze - za pomocą swojego numeru identyfikacyjnego i hasła.

Pełna lista telefonów, na których można zainstalować mobilne Gadu-Gadu, oraz szczegóły oferty dostępne są na stronie:


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Gadu-Gadutag EraGG
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.