Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

GG 11 w wersji beta już niebawem

27-01-2012, 13:44

Trwają ostatnie testy przed wydaniem nowej wersji komunikatora Gadu Gadu (GG) 11. Program przeszedł gruntowne zmiany, a jego najnowsza wersja ma pojawić się w lutym br.

Szczegóły odnośnie komunikatora zostaną zaprezentowane w najbliższych tygodniach, a już za kilkanaście dni należy spodziewać się wersji testowej beta. Zostanie ona udostępniona wszystkim zainteresowanym użytkownikom. Po raz pierwszy pojawi się także oficjalna wersja GG na system Mac OS X dla komputerów Apple'a. Poza aplikacją na komputery (desktop) udostępnione zostaną także nowe wersje mobilne komunikatora na telefony.

Oficjalne informacje zdają się potwierdzać nasze wcześniejsze doniesienia. GG w najnowszej odsłonie ma być proste w obsłudze, przejrzyste, przyjazne dla użytkownika i przede wszystkim umożliwiać takie dopasowanie, jakiego oczekuje w danej chwili internauta.

Czytaj też: Wyciekło blisko 10 tysięcy haseł GG?

- To największy obecnie projekt tego rodzaju w polskim internecie - mówi  Tomasz Jażdżyński, szef GG, który przejął stery firmy rok temu. - Bezpośrednio nad nowym oprogramowaniem pracuje około stu osób. To dużo, bo komunikacja w nowoczesnym wydaniu i przy dzisiejszych możliwościach internetu to coś więcej, niż sama rozmowa. Nasze codzienne relacje nie ograniczają się tylko do wiadomości tekstowych. Ale więcej o tym, co szykowaliśmy od roku, powiemy w najbliższych tygodniach.

Według Megapanelu za listopad 2011 r. z GG korzysta ok. 6 milionów użytkowników miesięcznie i nadal jest to najpopularniejszy w Polsce program do internetowych rozmów tekstowych.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik