GG 10 bezpieczniejsze i z "pisakiem"

22-04-2010, 06:55

Bezpieczeństwo prowadzonych rozmów tekstowych oraz funkcja tzw. pisaka to cechy najnowszej wersji GG 10 oznaczonej numeracją 10.1.0.11070. Można ją już pobierać ze strony producenta.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


"Pisak" to funkcja znana m.in. użytkownikom Jabbera. Informuje on o tym, że w danej chwili ktoś zaczyna do nas pisać wiadomość na Gadu-Gadu. Funkcja jest przydatna, gdyż użytkownik jest na bieżąco informowany o aktywności rozmówcy, dzięki czemu unika się chaosu w rozmowie tekstowej. W każdej chwili można wyłączyć tę funkcję w ustawieniach.

>>> Czytaj: NKtalk - 5 mln użytkowników

W trosce o bezpieczeństwo rozmów na Gadu-Gadu, wprowadzono oznaczenia statusu szyfrowania. Użytkownicy GG 10 mogą na bieżąco sprawdzać bezpieczeństwo rozmowy i w każdym momencie dowiedzieć się o tym, jak dbać o poufność internetowych pogawędek. W oznaczeniach użyto 3 typów kłódek.

Ponadto w nowej wersji komunikatora wprowadzono wiele poprawek dotyczących funkcjonalności i wydajności programu (np. poprawka edycji w oknie rozmowy GG). Uwzględniono sugestie i błędy przesyłane przez użytkowników.

Komunikator można pobrać ze strony komunikator.gadu-gadu.pl.

>>> Czytaj: GG: Dodano szyfrowanie, a co z hashowaniem haseł?Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag programytag komunikatorytag GG Networktag Gadu-Gadu
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.