Gdzie obejrzeć ślub księcia Williama i Kate Middleton w sieci?

29-04-2011, 09:58

Jedno z największych wydarzeń transmitowanych na żywo w sieci będzie prawdziwą próbą wytrzymałości dla wielu serwisów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ślub księcia Williama i Kate Middleton, który rozpocznie się jeszcze dziś o godzinie 11 polskiego czasu, będzie mógł obejrzeć za darmo każdy internauta.

>>Czytaj także: HP również przygotowuje swoją mobilną usługę muzyczną

Sonda
Obejrzysz ślub w internecie?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Największa internetowa publiczność oczekiwana jest na YouTube, które podjęło się niełatwego zadania transmisji ślubu. Wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać wydarzenie na specjalnie stworzonym do tego celu kanale. Wall Street Journal przewiduje, że ceremonię w serwisie należącym do Google może obejrzeć nawet 400 mln internautów i około 2 mld ludzi przed telewizorami.

Transmisję wideo znajdziemy również na stronach największych światowych stacji telewizyjnych, w tym z pewnością CNN oraz BBC. Na oficjalnej stronie ślubu gromadzone będą natomiast informacje z serwisów społecznościowych, znajdziemy tam również aktualne zdjęcia i informacje historyczne.

Warto przypomnieć, iż nie jest to pierwsza duża impreza, która będzie transmitowana w serwisie należącym do Google. Kilka tygodni temu w witrynie prezentowano na żywo koncert Orkiestry Symfonicznej YouTube, który według danych giganta z Mountain View oglądało 33 miliony widzów z całego świata.

Po zakończeniu ślubu internauci będą mogli oczywiście znaleźć na YouTube całą transmisję, możliwą do odtworzenia w dowolnym momencie.

>>Czytaj także: Billboard wkrótce rozpozna Twoją twarz?Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.