Gdzie-Kupie, czyli katalog branżowy i sprzedaż online w jednym

06-04-2011, 14:27

Portal handlowy Gdzie-kupie.pl to darmowe narzędzie wspomagające promocję interaktywnego biznesu.

Choć jak wspominaliśmy niedawno, internet nie zawsze daje zarobić, nie brakuje chętnych do próbowania.

>>Czytaj także: Nie będzie białego iPhone'a 4?

Sonda
Skorzystasz z Gdzie-Kupie.pl?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Nowy serwis Gdzie-kupie.pl to darmowe rozwiązanie, które w założeniu ma pomóc między innymi przedsiębiorcom prowadzącym w sieci swój sklep. Za darmo mogą oni zaprezentować w witrynie własną ofertę, jak również prowadzić sprzedaż.

Jak w rozmowie z Dziennikiem Internautów wspominają przedstawiciele serwisu: Nie pobieramy opłat za prezentacje firm oraz prowizji od sprzedanych towarów i nie zamierzamy tego zmieniać. Nasz model biznesowy opiera się na oferowaniu dodatkowych funkcjonalności oraz prowadzeniu kampanii reklamowych we współpracy z naszym portalem. Zarabiamy na projektowaniu i wykonywaniu logotypów firm, bannerów, stron internetowych oraz materiałów reklamowych, takich jak ulotki, wizytówki lub teczki firmowe.

Witryna powstała w całości ze środków prywatnych i wykorzystuje między innymi geolokalizację, ułatwiającą poszukiwanie odpowiednich rozwiązań w swojej okolicy oraz  "spacer po sklepach".

Jak mówi pomysłodawca witryny Mariusz Brandt: Postawiliśmy sobie za cel zmianę zasad handlowania w internecie poprzez dostarczenie nowego rozwiązania uproszczającego sprzedaż i zakupy online. To pierwsze tak bogato wyposażone narzędzie dla przedsiębiorców, którym zależy na rozwijaniu własnego biznesu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Witryna Gdzie-kupie
fot. - Witryna Gdzie-kupie
Na razie władze witryny nie mają jasno sprecyzowanych planów dotyczących promocji witryny. Wiadomo jednakże, że chcą połączyć siły i wspólnie z firmami prezentującymi się na stronie przyciągać klientów.

>>Czytaj także: Fring pierwszą aplikacją, która umożliwi grupowe wideoczaty w smartfonach


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy