Gazeta.pl organizuje Startup Fest

19-07-2010, 10:30

Startup Fest, podczas którego prezentowane będą najciekawsze pomysły na biznes w branży internetowej, odbędzie się w dniach 11-12 października br. Dla zwycięskiego startupu przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. zł oraz kampanię reklamową w internecie.

Uczestnicy Startup Fest będą mogli skonsultować swoje projekty na biznes w internecie z gronem tzw. mentorów, składającym się z przedstawicieli branży internetowej z doświadczeniem w różnych dziedzinach - od twórców biznesów po ich komentatorów. Mentorzy będą również pełnili rolę jury, które wyłoni najlepszy startup. Jego autorzy otrzymają 50 tys. zł na realizację projektu oraz kampanię reklamową w serwisach Grupy Gazeta.pl o wartości 100 tys. zł.

>> Czytaj też: Startup School: Kogo oszukał PARP (wideo)

Sonda
Masz już pomysł na swojego startup-a?
  • Już dawno zrealizowałem
  • Tak, to będzie sukces!
  • Nie mam pomysłu
  • Może w przyszłości
  • Nie mam czasu
wyniki  komentarze

W roli mentorów wystąpi prawie 20 przedstawicieli branży internetowej, m.in.: Rafał Agnieszczak, Zbigniew Bąk, Maciej Budzich, Paweł Chudziński, Konrad Ciesiołkiewicz, Juliusz Donajski.

Głównym punktem programu Startup Fest będą prezentacje uczestniczących w konkursie startupów przed zgromadzoną publicznością, mentorami i Lożą Inwestorów - firm zainteresowanych inwestycją w młode projekty w branży internetowej.

- Wierzymy, że warto wspierać nowe inicjatywy w branży, jeśli nie bezpośrednio przez inwestycje, to poprzez stworzenie warunków do tego, by ich twórcy mogli swoje pomysły zaprezentować szerokiemu gronu i skonsultować je ze specjalistami. Temu właśnie ma służyć Startup Fest - mówi Paweł Wujec, dyrektor portalu Gazeta.pl i marketingu w segmencie Internet Agory.

>> Czytaj też: Mam Startup szansą dla dobrych pomysłów

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą od 1 sierpnia do 30 września br. Na ich podstawie jury wybierze najlepsze projekty, których autorzy zostaną zaproszeni do prezentacji podczas Startup Fest.

Więcej informacji na stronie konkursu: www.startupfest.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag startupytag Startup Festtag Gazeta.pltag Agora
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy