Galaxy Nexus ma problemy z regulacją głośności (wideo)

22-11-2011, 14:33

Problem związany jest z obsługą sieci 2G przez nowego smartfona Samsunga - zauważyli użytkownicy XDA Developers.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Użytkownicy z Wielkiej Brytanii, gdzie nowy Galaxy Nexus dostępny jest już od kilku dni, zaczęli donosić o niewielkich problemach z oprogramowaniem urządzenia. Na razie ustalono, że usterka dotyczy wszystkich urządzeń, a skargi odnaleźć można m.in. na forum Google'a oraz stronie Samsunga na Facebooku.

Czytaj także: Android 4.0 domyślnie bez Flasha

Ze wstępnej analizy przeprowadzonej przez użytkowników forum XDA Developers wynika, że trudności pojawiają się, gdy telefon przechodzi na częstotliwość 900 MHz i rozpoczyna korzystanie z sieci 2G. Smartfon w takim trybie wycisza wszystkie dźwięki, zarówno te zwiastujące nadejście nowych wiadomości, jak i podczas wykonywania połączenia głosowego.

Problemy jednak na tym się nie kończą. Galaxy Nexus po wejściu w stwarzający problemy tryb, uniemożliwia również skorzystanie z przycisków do kontroli głośności, a także zablokowania czy wyłączenia telefonu. Samsung na razie nie odniósł się oficjalnie do problemów, jednak prawdopodobnie zostaną one poprawione w jednej z nadchodzących łatek dla Androida.

Przypomnijmy, że Galaxy Nexus wyprodukowany przez Samsunga wyposażony jest w nową wersję Androida 4.0.1. Oferuje również wyświetlacz Contour Display o przekątnej 4,65 cala i rozdzielczości 720p HD. Sercem smartfona jest procesor 1,2 GHz, a urządzenie wspiera również technologię LTE lub HSPA+ (zależnie od kraju).

Czytaj także: Apple chce nagrań z pomocy technicznej SamsungaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.