GaduAIR: przekazywanie pieniędzy między użytkownikami

08-02-2011, 11:54

GaduAIR wprowadza możliwość przekazywania środków na karcie pre-paid innej osobie w sieci. Przekazania można dokonać min. 30 dni od ostatniego doładowania.

Od lutego br. użytkownicy telefonii GaduAir mogą korzystać z nowej usługi wzajemnych doładowań. Doładowanie zKonta-naKonto polega na tym, że abonent GaduAIR może zasilić konto innego użytkownika GaduAIR na min. 30 dni od ostatniego doładowania.

>> Czytaj też: Plus: Roaming dla pre-paid taki sam, jak w kraju

Sonda
Usługa przekazywania pieniędzy w pre-paid jest:
  • przydatna
  • zbędna
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Rozwiązanie wprowadzone przez GaduAIR nie jest pierwszym tego typu w Polsce. W zeszłym roku usługa Teleprzelewu wróciła do Simplusa po kilku latach nieobecności, a także działa w sieci Orange.

W przypadku GaduAIR doładowanie może mieć wartość od 2 do 80 zł i jest pełnoprawne, czyli przedłuża ważność numeru, a także aktywuje promocje na koncie osoby, która otrzymała doładowanie.

Opłata za wykonanie doładowania wynosi 1 zł i jest pobierana z konta osoby odbierającej doładowanie. Usługa zKonta-naKonto nie jest udostępniana numerom uczestniczącym w programie GaduAIR Diler.

>> Czytaj też: GaduAIR i Play najlepszymi sieciami na kartę

Skorzystać z usługi można za pośrednictwem specjalnego kodu wpisanego z poziomu klawiatury telefonu w następującym formacie:

*121*[numer_telefonu_GaduAIR]*[kwota_operacji]#

Tak wpisany kod należy zatwierdzić, wciskając przycisk „zadzwoń”. Dla przykładu kod: *121*729000001*3# będzie skutkować doładowaniem telefonu 729000001 kwotą 3 zł.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy