Forum Inwestycyjne Amber 2011 w listopadzie

02-11-2011, 21:37

Będzie można spotkać się ze znanymi inwestorami, poznać ciekawe startupy oraz wziąć aktywny udział w dyskusji - wszystko w trakcie trzeciej edycji Forum Inwestycyjnego Amber 2011 w Szczecinie. Tematem przewodnim będzie biznes globalny z udziałem anioła biznesu.

Podczas wydarzenia wspólnie z inwestorami i firmami odbędzie się dyskusja m.in. na temat: wprowadzania młodej firmy na rynki zagraniczne, decyzji o współpracy z inwestorem z Polski lub zagranicy, budowania skutecznego zespołu zarządzającego, aspektów wyjścia z inwestycji oraz funduszy koinwestycyjnych.

Wśród panelistów znajdą się m.in. Bartłomiej Gola – Partner Zarządzający SpeedUp Group, Marek Rusiecki – Członek Zarządu Xevin Investments Sp. z o. o., Tomasz Grzybowski i Krzysztof Gawrysiak – prywatni inwestorzy, aniołowie biznesu, Wiktor Sarota – Prezes Zarządu InFakt Sp. z o. o.

Czytaj też: Zimowa edycja akceleratora startupów GammaRebels

Forum Inwestycyjne Amber 2011 odbędzie się 24 listopada w godz. 9-15 w Hotelu Radisson BLU w Szczecinie. Dzień wcześniej odbędzie się Networking Dinner, jednak miejsce nie jest jeszcze znane.

Więcej informacji o Forum oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.forumamber.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada, a liczba miejsc jest ograniczona.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy