Firma outsourcingowa IT zatrudnia i inwestuje w Opolu

13-01-2012, 23:37

Opole jest piątym miastem, w którym Capgemini otwiera kolejne biuro w Polsce. Nowe centrum rozwijać będzie usługi w zakresie outsourcingu IT.

Capgemini Polska Sp. z o.o. należąca do Grupy Capgemini, oferującej usługi konsultingowe, informatyczne i outsourcingowe, poinformowała o otwarciu nowego centrum w Opolu. W nowym biurze o powierzchni blisko 1000 m kw. zatrudnienie znajdzie 100 osób, które obsługiwać będą klientów w zakresie wsparcia informatycznego.

Czytaj też: Outsourcing czy własne call center?

Capgemini Polska w Opolu
fot. Capgemini - Capgemini Polska w Opolu
Nowa inwestycja w Opolu ma być wyrazem strategii firmy w zakresie rozwoju usług outsourcingu IT w Polsce, które od sześciu lat świadczone są w centrach firmy w Katowicach i Krakowie. Centrum Capgemini w Opolu oferować będzie usługi zdalnego wsparcia technicznego użytkowników oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą informatyczną dla klientów niemieckojęzycznych.

Rozpoczęta rekrutacja kierowana jest do osób z biegłą znajomością języka niemieckiego, komunikatywną znajomością języka angielskiego oraz posiadających doświadczenie w obsłudze klienta. W dalszej kolejności poszukiwane będą osoby z głęboką wiedzą i specjalistycznym wykształceniem w obszarze zarządzania i utrzymania infrastruktury informatycznej.

Firma Capgemini planuje zatrudnić w roku 2012 ponad 500 osób we wszystkich biurach w Polsce, tj. Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Opolu. Obecnie Capgemini Polska Sp. z o.o. zatrudnia ponad 4,6 tysiąca osób, które zajmują się doradztwem informatycznym, tworzeniem i utrzymaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw, wdrażaniem i integracją systemów informatycznych oraz outsourcingiem procesów biznesowych i IT. Zdecydowana większość pracowników to osoby z wyższym wykształceniem, absolwenci kierunków ekonomicznych, finansowych, menedżerskich, lingwistycznych, inżynierskich i informatycznych.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930