Filmaster w stabilnej wersji również dla Androida

06-12-2011, 13:01

Narzędzie serwisu Filmaster, który poleca filmy na bazie gustu danego użytkownika, dostępne jest już w stabilnej wersji dla Androida.

Aplikacja w wersji dla platformy Google'a była dostępna już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory użytkownicy mieli do dyspozycji wyłącznie program w fazie beta. Nowe narzędzie działa znacznie szybciej i wzbogaciło się o dodatkowe funkcje.

Czytaj także: Life In A Day można obejrzeć w serwisie YouTube (wideo)

Filmaster poleca filmy, które są zgodne z gustem danego użytkownika, a do tego bazując na aktualnej lokalizacji, może błyskawicznie wskazać, gdzie udać się w najbliższym czasie do kina. Wystarczy zalogować się do swojego konta w usłudze bądź wykorzystać do tego profil z Facebooka czy Twittera, a algorytm Filmastera sam zajmie się dopasowaniem propozycji do naszego gustu.

Wśród najważniejszych nowości związanych z nową wersją serwisu należy wymienić przede wszystkim przeorganizowany ekran repertuaru kin. Wszystkie seanse każdego z filmów są od razu widoczne, a łatwo możemy też przejść do tych z następnego dnia lub wyświetlanych w innym mieście.

Aplikacja Filmastera dla Androida
fot. - Aplikacja Filmastera dla Androida
W aplikacji znajdziemy również specjalną zakładkę z rekomendacjami oraz repertuarem i recenzjami filmów wyświetlanych na największych festiwalach w Polsce. Nową wersję aplikacji przygotował Tomek Pawłowski, student MIMUW, a narzędzie można pobrać z Android Marketu bądź mobilnej strony Filmastera.

Czytaj także: Connected - film o tym, jak technologia wpływa na ludzi (wideo)


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy