Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Film Blogersi dostępny już na YouTube (wideo)

20-04-2012, 09:12

Krótkometrażowy dokument o blogerach, który powstawał niemal dwa lata, można już obejrzeć w serwisie YouTube. Premiera filmu obyła się pod koniec ubiegłego roku.

W filmie zobaczyć można m.in. blogerów: Kominka, Maćka Budzicha, Artura Kurasińskiego, Igora Janke, Przemka Pająka, Pawła Wimmera, Zbigniewa Brzezińskiego, ale również znanych dziennikarzy, jak Kamil Durczok i Jacek Żakowski.

Czytaj także: Większość blogerów to wciąż hobbyści

- Szukamy odpowiedzi na pytania, czy spotkania blogerów z najwyższymi władzami w Polsce oznaczają, że rośnie nam nowa siła opiniotwórcza, tym razem w cyberprzestrzeni? - mówił niedawno Jarek Rybus, reżyser filmu. - Na ile jest to moda, a na ile rzeczywista siła przekazu, która powinna być doceniana nie tylko przez marketerów, ale i polityków?

Zdjęcia krótkometrażowego dokumentu kręcono w Warszawie i Gdańsku, a wcześniej obejrzeć można go było na uczelniach i specjalnych spotkaniach branżowych. Film miał sprowokować do dyskusji na temat zmian, jakie zachodzą w mediach i rzeczywiście rozmów tego typu nie brakowało, również na samych blogach.

Autorzy własnych witryn nie ukrywają, że materiał kręcony był już dość dawno i mocno zdezaktualizował się w szybko rozwijającym się świecie internetu. Przypominam, że był on kręcony w poprzedniej epoce - pisze na swoim blogu Tomek Tomczyk, znany również jako Kominek.

Czytaj także: Aplikacja Bloggera także dla iOS

Cały film Blogersi, trwający nieco ponad 17, minut można obejrzeć poniżej:


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *