Erotyczne akcesoria w Allegro kupisz dyskretnie

22-05-2009, 14:55

Allegro postanowiło wyróżnić nową kategorię "Erotyka" na głównej stronie serwisu. Akcesoria erotyczne "ukryte" były do tej pory w ramach kategorii "Pozostałe". Allegro pozwoli też zachować anonimowość kupującym w tym dziale.

Allegro jest serwisem, w którym oferta "dla dorosłych" jest jedną z największych w skali polskiego handlu internetowego. W ofercie Allegro znaleźć możemy około 20 tys. przedmiotów kategorii "Erotyka".

Ostatnie lata przyniosły znaczący rozwój rynku, jeśli chodzi o handel tymi akcesoriami. Właśnie z tego powodu Allegro zdecydowało się na utworzenie miejsca przeznaczonego wyłącznie na kupno akcesoriów erotycznych.

Dodatkowo dla klientów zainteresowanych takimi przedmiotami wprowadzono ułatwienie, polegające na ukryciu nazwy Kupującego przy ich zakupie. Tym samym zakupy będą odbywały się w sposób bardziej komfortowy i dyskretny.

Allegro zamierza również wprowadzić nowe narzędzia do promowania ofert, nową strukturę kategorii oraz pojawienie się wyników wyszukiwania w głównej wyszukiwarce Allegro.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag erotykatag Allegro.pl
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy