Era zmieni się w T, kampania ruszy w czerwcu

Forsal.pl 28-04-2011, 10:04

Przygotowania do rebrandingu Ery nabierają tempa. Operator rozmawia już o rezerwacji reklam w mediach i szykuje się do wprowadzania potrzebnych zmian w biurze obsługi klienta.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Według informacji „DGP” pierwsze działania reklamowe dotyczące rebrandingu Ery na markę T, która jest wykorzystywana też na niemieckim rynku, mogą zacząć się już w czerwcu. Z naszych ustaleń wynika, że przedstawiciele domu mediowego Starcom, który obsługuje budżety reklamowe operatora sieci Era, rozmawiają już wstępnie o rezerwacjach powierzchni reklamowych w prasie i outdoorze na czerwiec. Toczą się też wstępne rozmowy na temat czasu reklamowego w telewizjach.

– Oficjalnie nikt nie potwierdza jeszcze, że chodzi o kampanię rebrandingową T, ale zapotrzebowanie na powierzchnię jest dużo większe niż zwykle – mówi jeden z naszych rozmówców.

Do zmiany marki Polska Telefonia Cyfrowa przygotowuje się też od wewnątrz. W firmach zajmujących się obsługą biur obsługi klienta operatora pojawiła się informacja, że klienci Ery będą klientami T od sierpnia.

PTC nie skomentowało powyższych informacji. Trwają prace nad tym projektem, ale obecnie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o szczegółach oraz konkretnych datach możliwego rebrandingu – powiedział tylko „DGP” Andrzej Pomarański z biura prasowego PTC.

Więcej szczegółów w serwisie Forsal.pl w artykule pt. Era zmieni się w T. Kampania ruszy w czerwcu

Michał Fura

Forsal.pl

 Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.