Era: taryfy Po byku i Internet non-Stop

17-05-2010, 14:13

Od 19 maja br. Era wprowadzi nowe taryfy rodzinne i promocje obejmujące m.in. niższe stawki za minutę oraz pełną wymienność minut na SMS, MMS, MB oraz minuty na połączenia zagraniczne.

Po byku to promocja, w której klient otrzymuje pakiety wliczone w abonament z pełną wymiennością na SMS, MMS i MB. Pakiet można również wykorzystać na połączenia na numery stacjonarne w Unii Europejskiej.

Dla osób wybierających tę ofertę Era przygotowała usługę Sieć Rodzinna, która będzie dodawana bezpłatnie do abonamentu nawet na cały okres trwania umowy. To rozwiązanie pozwala na swobodne komunikowanie się grupy do 6 osób, gdzie każda z nich otrzymuje 2000 minut na połączenia do pozostałych uczestników.

Szczegóły oferty
fot. - Szczegóły oferty

W nowych taryfach, po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, koszt minuty połączenia wyniesie 29 groszy dla taryf powyżej 49 złotych i 39 groszy dla tych poniżej tej kwoty. Abonent będzie mógł również rozbudować wybraną taryfę o dodatkowe pakiety minut, SMS oraz MMS, jak również o dostęp do internetu (szczegóły w tabelce).

Z kolei oferta Internet non-Stop ma chronić przed wysokimi rachunkami za korzystanie z sieci. We wszystkich wariantach usługi po przekroczeniu dostępnego limitu następuje zmiana prędkości bez naliczania dodatkowych opłat za korzystanie z transmisji danych.

Szczegóły oferty
fot. - Szczegóły oferty

W promocji Po byku usługa Internet Non-stop ze zmianą prędkości po 100 MB będzie dostępna w cenie 5 złotych. Aktywacja tej oferty jest możliwa w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy na minimalny okres 6 miesięcy. Po jego zakończeniu cena Internetu Non-stop nie zmieni się i będzie wynosiła 5 złotych.

Do ofert będą dostępne usługi dodatkowe. Więcej informacji na ten temat pojawi się na stronach Ery 19 maja.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy