Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

29 złotych miesięcznie, tyle od 28 lipca br. będzie kosztowała nowa oferta bezprzewodowego dostępu do internetu Ery blueconnect. Co ciekawe, po wykorzystaniu pakietu z abonamentu nie zostaje ograniczona prędkość łącza, a klient za dalszy transfer danych płaci zgodnie ze stawką 3 gr/100 kB.

W abonament wliczony jest pakiet 300 MB. Nowością jest fakt, iż po wykorzystaniu pakietu prędkość nie będzie ograniczana. Za wysłane i odebrane dane powyżej dostępnego limitu abonent zapłaci 3 grosze za każde rozpoczęte 100 kB. Należy zaznaczyć, iż w opisywanej ofercie prędkość transmisji danych wynosi maksymalnie do 1 Mb/s.

Zauważmy, że ograniczając się tylko do czytania informacji, płacenia rachunków czy rozmów poprzez komunikatory, łatwo jest przekroczyć limit 300 MB, a tym samym zapłacić nieco większy rachunek niż 29 zł. Klient będzie miał do wyboru jeden z trzech wariantów umowy: bezterminową, na 24 lub 36 miesięcy z modemami, m.in. ZTE MF626.

W ramach abonamentu klienci otrzymują dostęp do HotSpotów. Obecnie w Polsce jest ich ponad 500 rozmieszczonych m.in. w restauracjach McDonald’s, Pizza Hut, Coffee Heaven, na lotniskach, w hotelach i galeriach handlowych oraz w wybranych Punktach Sprzedaży sieci Era.

Według Ery usługa blueconnect jest dostępna dla ponad 99% populacji kraju, a sygnał HSDPA jest oferowany w ponad 600 miejscowościach. Dokładna mapa zasięgu jest umieszczona na stronie operatora. Należy zaznaczyć, iż każdy z 3 największych operatorów (Era, Orange, Plus) deklaruje pokrycie zasięgiem mobilnego internetu przeszło 99% populacji.

 


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: DI24.pl