eClicto tańszy o 214 zł na wakacje

26-06-2010, 09:56

Od poniedziałku 28 czerwca 2010 r. czytnik eClicto będzie można kupić w specjalnej, wakacyjnej cenie. Aby skorzystać z promocji, trzeba zakupić dwa dowolne e-booki w internetowej Księgarni eClicto.

eClicto to czytnik książek z 6-calowym ekranem, wprowadzony na rynek przez spółkę Kolporter. W skład projektu wchodzą też: sklep internetowy ze zbiorem książek elektronicznych, blog internetowy oraz program komputerowy Manager eClicto.

Cena 685 zł w ramach promocji "eClicto na wakacje" będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2010 r. lub do wyczerpania zapasów. W normalnej sprzedaży czytnik kosztuje 899 zł.

>>> Czytaj: eClicto na raty już jest

Wakacje są idealnym momentem do tego, aby sięgnąć do literatury, a większość z nas nie lubi pakować do walizki kilku tomów książek – mówi Maciej Topolski, rzecznik prasowy Grupy Kapitałowej Kolporter.

Czytnik w specjalnej cenie można kupić w Księgarni eClicto. Promocja "eClicto na wakacje" dotyczy także czytników w sprzedaży ratalnej, a warunkiem skorzystania z niej jest również wcześniejszy zakup dwóch e-booków.

>>> Czytaj: eClicto - pierwsze polskie naruszenie GPL?


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy