E-hulajnogi pojadą do wrocławskiego ZOO

29-05-2019, 21:16

Usługa miejskiej mobilności marki hive wkracza ze swoimi elektronicznymi hulajnogami na teren Wielkiej Wyspy, powiększając tym samym strefę dostępności o 25%. Od teraz osoby jeżdżące po stolicy Dolnego Śląska będą mogły dotrzeć do wrocławskiego ZOO w nowy wygodny sposób.

hive postanowił powiększyć dotychczas wyznaczoną strefę dostępności e-hulajnóg we Wrocławiu, tym samym umożliwiając klientom podróże na teren Wielkiej Wyspy, stanowiącej jeden z symboli miasta. Co więcej, nowa strefa obejmuje bezpośrednie sąsiedztwo Hali Stulecia, uznanej w 2006 r. za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO oraz Wrocławskiej Fontanny multimedialnej, będącej największą fontanną w Polsce i jedną z największych w Europie.

hive aktualnie posiada oficjalne przedstawicielstwo we Wrocławiu, a także w Warszawie z ponad 1000 sztuk e-hulajnóg w każdym z wymienionych miast. hive blisko współpracuje ze swoją siostrzaną firmą mytaxi – obie marki, w ramach grupy FREE NOW, mają zostać zintegrowane w jedną aplikację, umożliwiającą klientom szybsze i wygodniejsze planowanie podróży oraz szerszy wybór wśród środków transportu.

Źródło: hive


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy