E-biznes do kwadratu - relacja ze szkolenia

PATRONAT MEDIALNY 24-04-2014, 19:39

Dwa tygodnie temu mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu "E-biznes do kwadratu" prowadzonym przez Macieja Dutko. Dziennik Internautów był patronatem medialnym wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją.

E-biznes do kwadratu - szkolenie Macieja Dutko

Maciej Dutko to przedsiębiorca, szkoleniowiec i doradca w zakresie e-biznesu. Stworzył grupę Dutkon.pl, w ramach której szkoli przed wszystkim przedstawicieli firm związanych z handlem elektronicznym oraz tych, którzy mają zamiar rozpocząć taka działalność. Jako wykładowca uczelni biznesowych potrafi połączyć w swoich działaniach wiedzę akademicką z tematami stricte biznesowymi. Wyraźnie odczuwa się jego doświadczenie w robieniu prezentacji, jest przy tym rzeczowy i swobodny.

Szkolenie E-biznes do kwadratu składało się z czterech bloków tematycznych. Pierwszy dotyczył wpływania na klienta za pomocą zaprezentowanych odpowiednich technik przekazu. Kolejny blok tematyczny skupiał się przede wszystkim na zagadnieniu profesjonalizacji oferty, czyli tak naprawdę zwiększania zaufania klienta. Gdy już zdobędziemy to zaufanie należy je wzmocnić i o tym traktuje kolejny etap szkolenia. Na koniec zapoznaliśmy się z technikami dodatkowymi, które nie tylko mają za zadanie zwiększyć sprzedaż, ale również utrzymać zdobytego klienta i zrobienia z niego ewangelisty naszej naszej marki.

Najcenniejszą wartością tego szkolenia było to, że całość poparta była świetnym przykładami, celnie dopasowanymi do tematyki każdego z prezentowanych tematów.

Szkolenie rekomendujemy osobom, które szukają wiedzy na temat e-biznesu przekazywanej przez szkoleniowca, który jest autentyczny i przede wszystkim jest również praktykiem tego, o czym mówi. Jeśli zależy wam na know-how w pigułce podanej w przystępnej formie, to szkolenie Macieja Dutko może okazać się dobrym wyborem.

E-biznes do kwadratu - szkolenie Macieja Dutko


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031