Działanie 8.2 PO IG - nabór wniosków od 4 kwietnia

22-03-2011, 14:14

UE już po raz kolejny dofinansowuje wdrażanie elektronicznego biznesu typu B2B. Najbliższy nabór wniosków już na początku kwietnia.

Poprzedni nabór wniosków na dofinansowanie systemów B2B (ang. business-to-businessodbywał się w listopadzie, natomiast kolejny rozpocznie się już czwartego kwietnia.

>>Czytaj także: Milephone kolejnym narzędziem zniszczonym przez antypiratów

Sonda
Starałeś się kiedykolwiek o dotacje?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

W ramach Działania 8.2 przedsiębiorcy będą mogli uzyskać dofinansowanie dla wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Projekty powinny mieć charakter techniczny, informatyczny oraz powinny prowadzić do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej.

Tego typu wsparcie może zostać udzielone przedsiębiorcy, który planuje rozpoczęcie lub rozwój współpracy w oparciu o rozwiązania elektroniczne. PARP informuje jednocześnie, że projekty mogą być objęte wsparciem przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

O dofinansowanie mogą się ubiegać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa działające na terytorium Polski. Wnioskująca firma musi także współpracować z co najmniej dwoma przedsiębiorstwami, które posiadają lub planują wdrożenie systemów informacyjnych razem z wnioskodawcą.

Kwota wsparcia powinna mieścić się w przedziale od 20 tys. do 2 mln złotych. Intensywność wsparcia może się różnić w zależności od m.in. lokalizacji projektu oraz statusu przedsiębiorcy.

Wnioski można składać od 4 kwietnia 2011 r. do 29 kwietnia 2011 r., natomiast szczegóły na temat działania 8.2 PO IG można znaleźć na stronach web.gov.pl.

>>Czytaj także: Inteligentne etykiety ułatwią zapanowanie nad pocztą w Gmailu


Źródło: PARP
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy