Działa od dwóch lat i chce być liderem w branży nowych nieruchomości

17-07-2011, 18:42

Rynekpierwotny.com ma być alternatywą dla klasycznych wyszukiwarek nieruchomości. Oferuje wirtualne spacery, posiada w bazie prawie 37 tys. nieruchomości i pół tysiąca deweloperów.

Sonda
Jesteś zainteresowany kupnem pierwotnej nieruchomości?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

 Zdaniem twórców portal zagospodarował niszę na rynku i odpowiedział na potrzeby osób zainteresowanych wyłącznie nowymi inwestycjami. Zaproponował platformę ekspercką z wykazem nowych nieruchomości w największych miastach w Polsce. Dzięki wąskiej specjalizacji branżowej nasi klienci otrzymują aktualną i przekrojową ofertę z intuicyjnym interfejsem wyszukiwania, wzbogaconą o innowacyjne techniki prezentacji inwestycji w internecie – przekonuje Grzegorz Kurowski, współzałożyciel serwisu.

>> Czytaj też: OnLocation: właściciele nieruchomości zarobią

Wirtualne spacery dostępne w serwisie umożliwiają płynne poruszanie się po inwestycji i jej oglądanie w postaci panoramicznych widoków. Klient dokładnie zapoznaje się z obiektem i jego najbliższym otoczeniem bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie serwis oferuje 300 wirtualnych spacerów, w tym prezentacje obiektów, które dopiero powstają. W ten sposób można obejrzeć m.in. prestiżowe biurowce Sea Towers w Gdyni.

Rynekpierwotny.com pozwala znaleźć inwestycje w interesującym nas regionie
fot. - Rynekpierwotny.com pozwala znaleźć inwestycje w interesującym nas regionie
Kolejna aplikacja serwisu – barometr cenowy – umożliwia porównanie i przeanalizowanie atrakcyjności wybranej oferty względem innych o podobnych parametrach. Internet daje nieograniczone możliwości, a my je widzimy i wykorzystujemy – mówi Grzegorz Kurowski.

Współzałożyciel portalu Rynekpierwotny.com zapewnia, że serwis dąży do zdobycia pozycji eksperta w branży nowych nieruchomości. Obecnie Rynekpierwotny.com jest w trakcie przygotowania kwartalnego raportu za 2011 rok, obrazującego aktualną sytuację popytową i podażową na rynku nowych nieruchomości w Polsce.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.rynekpierwotny.com


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy