Dwie polskie drużyny odnoszą zwycięstwo na kosmicznych zawodach robotycznych

04-06-2018, 11:26

Dwie drużyny studenckie z Polski zdominowały podium amerykańskich zawodów robotów marsjańskich URC. W pierwszej dziesiątce znalazły się również zespoły z Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pierwsze miejsce zajęła drużyna „PCz Rover Team” z Politechniki Częstochowskiej, zaś zespół „IMPULS” z Politechniki Świętokrzyskiej uplasował się na trzeciej pozycji.

Drużyna z Politechniki Częstochowskiej staje na podium amerykańskich zawodów URC po raz drugi. W ubiegłym roku zajęli tam trzecie miejsce. Z kolei dla Politechniki Świętokrzyskiej to udany debiut w zawodach, jak komentuje sukces Łukasz Wilczyński z Europejskiej Fundacji Kosmicznej.

Zawodnicy przygotowują się obecnie do Europejskich Zawodów Robotów Marsjańskich ERC, które odbędą się w dniach 14-16 września w Starachowicach z udziałem przedstawicieli NASA, Europejskiej Agencji Kosmicznej czy firm sektora kosmicznego.

Źródło: Planet PRSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.