Dron jako New Business Manager w agencji OX Media!

12-01-2016, 11:37

Dron który pokonuje ponad 300km by przekazać ofertę agencji interaktywnej potencjalnemu klientowi? To nie wizja z filmów science fiction, lecz sposób na… powitanie nowego klienta w agencji interaktywnej OX Media.

Pod koniec zeszłego roku powstał nowy filmik, gdzie agencja OX Media dzieli się radością w związku z rozpoczęciem współpracy z firmą Oknoplast w zakresie opracowania nowoczesnej strony internetowej, bohaterem którego jest malutki dron realizujący misję rodem ze Star Wars:

Wróćmy jednak z przestrzeni kosmicznej do meritum sprawy. Co daje tak naprawdę powitanie klienta w nietypowy sposób? Otóż:

  • Jest to dobry PR dla w Twojej firmy w branży, ale nie tylko
  • Inni obecni i potencjalni klienci dowiedzą się o tym, że Twoja firma ma wysokie kompetencje - bo rozwija się i zdobywa nowych klientów
  • Budujesz relację z Twoim klientem, który widzi że naprawdę cieszysz się na współpracę, że jest on dla Ciebie ważny, i podchodzisz do Waszego projektu z dużym entuzjazmem
  • Takie powitanie jest to po prostu miłe, fajne, i ma duży potencjał wygenerowania pozytywnych emocji oraz szumu już na samym początku współpracy :)


Jeśli przeszuka się Internet pod kątem innych przykładów powitań nowych klientów, to szybko można się przekonać, że nie ma ich zbyt wiele. A to znaczy, że póki co jest to słabo zagospodarowana nisza komunikacji, gdzie względnie łatwo jest się wyróżnić i zwrócić na siebie uwagę. Ale przede wszystkim – jest to naprawdę fajny i niestandardowy pomysł na budowanie relacji z klientem, okazania mu naszego zaangażowania i przy okazji zaprezentowania kreatywności.

A jeśli stoisz właśnie przed marketingowym wyzwaniem, i czujesz, że bez wsparcia jednostki do zadań specjalnych to się nie obejdzie? Jeśli tak, to nie wahaj się do nas napisać na brief@oxmedia.pl i daj szansę star trooperom z OX Media zawalczyć w imieniu Twojej marki!

Niech moc będzie z Wami!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag OX Mediatag drony
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: