Dotychczasowi klienci Aster z szybszym internetem

01-03-2012, 22:24

UPC zakończyło proces podnoszenia prędkości internetowych dla klientów korzystających z usług dawnego Aster. W wyniku prac i inwestycji, które miały miejsce od połowy stycznia, wszyscy klienci korzystający z internetu Aster, dostarczanego w technologii kablowej, mogą korzystać z usług o parametrach zbliżonych do standardów oferty UPC.

W wyniku połączenia UPC Polska i Aster, do jakiego doszło na początku roku, ten pierwszy stara się podnieść standard dostępu do sieci dotychczasowym klientom firmy Aster. 

Zmiany prędkości przez UPC u byłych klientów Aster
fot. UPC - Zmiany prędkości przez UPC u byłych klientów Aster
Dzięki procesowi systematycznego przyspieszenia internetu w tym roku niemal 174 tysiące klientów ma do dyspozycji zdecydowanie szybsze usługi. Zmianę najbardziej odczuli klienci korzystający dotąd z najniższych produktów z portfolio Aster, czyli 0,5 Mb/s w dzień - teraz mają do dyspozycji do 5 Mb/s przez całą dobę. Najwyższa prędkość z kolei, czyli 60Mb/s w dzień, została przyspieszona do 120 Mb/s przez całą dobę.

Czytaj też: UPC Polska nadal zyskuje klientów

Abonenci dawnego Aster otrzymali większą swobodę korzystania z całego spectrum cyfrowej rozrywki, w tym zarówno pobierania, jak i publikowania treści multimedialnych, komunikacji czy korzystania z gier online.

Wkrótce klienci dawnego Aster będą mogli także skorzystać z nowego portfolio internetowego UPC.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy