Dotpay: Wpłaty w Kantorze Polskim online

03-07-2009, 08:54

Od 1 lipca system Dotpay oferuje sprzedawcom internetowym możliwość dokonywania rozliczeń transakcji w postaci gotówkowych wpłat na terenie całego kraju w sieci Kantor Polski.

Dotpay stworzył system obsługi wpłat gotówkowych za zakupy w sieci, obsługiwany w pełni w trybie online, a więc analogicznie do płatności realizowanych za pomocą kart kredytowych i e-przelewów.

Wprowadzona forma realizacji płatności może być atrakcyjna dla tych klientów sklepów internetowych, którzy nie są zwolennikami używania kart płatniczych przy zakupach internetowych, dla których istotna jest jednak szybkość operacji. Dzięki rozwiązaniom Dotpay zarówno kupujący, jak i sprzedawca otrzymują potwierdzenie zrealizowania płatności i zaksięgowania jej na rachunku odbiorcy w momencie dokonania wpłaty.

Prezes Dotpay Andrzej Poniński mówi, że jego firma przeniosła wpłaty gotówkowe "poziom wyżej", udostępniając gotówkową formę płatności, doprowadzoną do pełnej wersji online. Poinformował też, że dzięki współpracy Dotpay z siecią Żabka również wpłaty realizowane w sklepach tej sieci stały się "onlinowe". Sprzedawca nie musi więc czekać na potwierdzenie wpłaty – transakcje są księgowane na jego koncie bezzwłocznie.

Więcej szczegółów na stronach Dotpay.


Źródło: Dotpay
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy