Do spłaty długu oprócz pieniędzy potrzebujesz internetu

31-05-2019, 20:39

Spora część ludzi ma problemy z terminową spłatą swoich zobowiązań. Jednocześnie internet upowszechnia się jako miejsce, gdzie można załatwić prawie wszystko. Właśnie dlatego nowoczesne firmy windykacyjne umożliwiają spłatę długów za pomocą specjalnych portali obsługi zadłużenia.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Na co dzień rzadko rozstajemy się telefonem, tabletem czy komputerem. Coraz więcej spraw załatwiamy przez internet: płacimy rachunki, zawieramy umowy czy umawiamy się do lekarza. Teraz możliwa jest również spłata długów on-line.

Chcąc skorzystać z udogodnień platformy do obsługi zadłużenia po pierwsze należy sprawdzić, czy dana firma windykacyjna posiada takie rozwiązanie. W tym celu wystarczy wejść na jej stronę internetową. Następnie, gdy portal obsługi zadłużenia jest udostępniony klientom, należy bezpłatnie się zarejestrować. W tym celu należy podać imię i nazwisko oraz kilka innych danych, które umożliwią firmie windykacyjnej weryfikację, czy dana osoba jest jej klientem.

Po założeniu indywidualnego konta klient otrzymuje pełny dostęp do platformy i może zarządzać swoimi zobowiązaniami przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu za pomocą komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu czy smartfona.

Źródło: UltimoSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.