Dni IT 2009 już za tydzień w Opolu

14-04-2009, 08:13

Przedstawiciele m.in. CD Projekt Red, AMD, IBM oraz Oracle będą gośćmi konferencji pod szyldem Dni IT 2009, która za tydzień rozpocznie się w Opolu.

Impreza odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia w budynku Zespołu Dydaktycznego "Łącznik" przy ul. Mikołajczyka 16 w Opolu. Celem konferencji jest wskazanie nowych kierunków rozwoju branży IT oraz popularyzacja wiedzy na temat nowych technologii.

W czasie spotkania swoje prezentacje przedstawią m.in. Maciej Miąsik z CD Projekt Red ("Blaski i cienie renderów - o dylematach wyboru renderów"), Krzysztof Łuka z AMD ("Techniki zwiększania efektywności energetycznej mikroprocesorów") oraz Jarek Jackowiak z IBM ("Smarter Planet, czyli wizja budowy mądrzejszego świata w rozumieniu IBM").

Dzień przed konferencją, 20 kwietnia, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym. Zawody są skierowane głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów opolskich uczelni.

Organizatorami są koła naukowe InFormat oraz TeamBit. Udział w Dniach IT 2009 jest bezpłatny. Pełna agenda dostępna jest na stronie spotkania.


Źródło: Dni IT 2009
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Opoletag konferencjetag IBMtag Dni ITtag CD Projekttag AMD
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy